Letyshops

«Єдине вікно» на Закарпатській митниці: особливості використання

 

Фахівці Закарпатської митниці ДФС звертають увагу суб’єктів ЗЕД, що з 5 квітня 2018 року вступив в дію наказ Міністерства фінансів України №368 від 16 березня 2018 року, який вніс зміни до Переліку документів, які необхідно подати відповідному контролюючому органу для завершення відповідного виду державного контролю («Єдине вікно»).

У відомстві нагадують, що до 3 травня 2018 року, митне оформлення товарів здійснюватиметься за рішенням підприємств. Зокрема, вони мають можливість вибирати чи подавати декларацію в електронному вигляді, чи здійснювати оформлення в традиційному, «паперовому» вигляді, не проходячи оформлення за принципом «єдиного вікна».

Варто зазначити, що з початку 2018 року кількість митних декларацій, поданих до митного контролю на Закарпатській митниці за принципом «Єдиного вікна» становить майже 15 800, і ця цифра постійно збільшується, що свідчить про ефективність, швидкість та зручність такого підходу до здійснення митного оформлення.

Наразі до переліку місць митного оформлення товарів із застосуванням інформаційного обміну між ДФС та іншими державними органами за принципом «єдиного вікна» включено усі місця митного оформлення, розташовані у пунктах пропуску через державний кордон України. Відтак найбільше оформлень товарів підприємствами із застосуванням «єдиного вікна» зафіксовано на таких митних постах Закарпатської митниці ДФС: «Ужгород-центральний», «Виноградів-вантажний» та «Мукачево».

Довідково: Система «Єдине вікно» – електронна база даних, яка дозволяє різним службам контролю і митницям ДФС в автоматичному режимі обмінюватись інформацією про вантаж, який проходить через кордон України, та про результати його державного контролю, у випадку здійснення електронного декларування.

З переліком необхідних документів, які суб’єктам ЗЕД необхідно подати контролюючому органу для здійснення відповідного виду державного контролю («Єдине вікно») можна ознайомитись ТУТ.

ДФС у Закарпатській області

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *