Ярослав Галас розповів про «дивні» методи політичної боротьби на Закарпатті

Ярослав Галас розповів про «дивні» методи політичної боротьби на Закарпатті

Колишній заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук розповів про «дивні» методи політичної боротьби, які застосовують його опоненти.

Сьогодні один із так званих активістів, відомий усій області своєю продажністю й безпринципністю, оприлюднив опус про звільнення секретарки з першої приймальні облдержадміністрації.

«Зливний бачок» (не можу назвати його нормальною, повноцінною людиною) твердить, що жінка зливала інформацію Галасу, котрий свого часу стимулював її грошовими преміями, нагородив медаллю «За заслуги перед Закарпаттям» і мав із нею «достатньо близькі відносини» (було написано ще гидкіше, але потім текст відредаговано). При цьому вказується ім’я й прізвище жінки.

Мені цілком зрозумілі причини появи цього брудного наклепу, але перед тим, як назвати їх, хочу дещо розписати по пунктах:

Перше – я категорично не сприймаю теперішню владу, вважаю її непрофесійною й такою, що приносить шкоду як області зокрема, так і Україні загалом. І відкрито про це давно заявляю.

Однак основа для всіх моїх заяв (у регіональних і центральних ЗМІ, а також пости у Фейсбуці) взята з відкритих джерел – повідомлень пресслужби ОДА, дописів чиновників на їхніх сторінках у соцмережах, матеріалів із Prozorro тощо. Для них не потрібен якийсь злив інформації, що дуже легко перевірити.

Друге – люди з першої приймальні не могли б злити якусь важливу чи секретну інформацію навіть якби хотіли, оскільки не мають до неї доступу – це знають усі, хто працює з керівництвом ОДА.

Третє – я ніколи не мав можливості преміювати вказану людину, бо цього не дозволяли мої функціональні обов’язки (цим займається апарат ОДА), що теж дуже легко перевірити.

Єдина правда з потоку цього бруду – про обласну відзнаку (а не медаль) «За заслуги перед Закарпаттям». Так ось – усі ці обласні відзнаки (а їх загалом було близько двохсот) пройшли через мене. Вони зберігалися в моєму кабінеті, я давав доручення готувати відповідні розпорядження і майже завжди зачитував текст про нагороджених. Більшість відзнак вручив голова ОДА, а кілька десятків – я як в.о.голови. Уже після другого туру президентських виборів я, будучи в.о.голови й знаючи, що незабаром піду з роботи, вручив останні кільканадцять відзнак різним працівникам ОДА – як керівного, так і рядового складу (серед котрих була й ця працівниця).

Про «близькі відносини» навіть не буду коментувати, бо є речі, які набагато вище розуміння тих примітивних персон, котрі за тридцять срібняків продадуть навіть рідну матір.

А тепер по причини появи цього бруду.

Вчора я погодився очолити обласний штаб «Європейської солідарності», що одразу стало відомо ОДА. Усе йде до того, що ця партія буде єдиною в області жорсткою опозицією діючій владі, тому завдання влади – скомпрометувати її в очах виборців.

Коли в теперішніх начальників немає чого сказати по суті моєї критики (про вкрадені об’єкти так званого великого будівництва, космічну вартість реконструкції туалетів на митниці, провали в організаційній роботі, постійну брехню з будь-якого приводу тощо), в хід ідуть брудні технології. Опус «зливного бачка» – це класична провокація в стилі СБУ. Брудний наклеп вкидується в соцмережу через сторонніх осіб, а ініціатор ніби й ні до чого. А те, що об нормальну й порядну людину публічно витирають ноги за допомогою продажних примітивів, котрі уявлення не мають про честь і совість, – це другорядне.

Я понад чотири роки працював в ОДА і завжди намагався підтримувати хороші стосунки з колегами. Знаю, що там дуже багато справжніх професіоналів своєї справи й просто хороших людей. Із багатьма періодично спілкуюся й зараз, але якщо хтось лайкне мій опозиційний до ОДА пост, завжди прошу відкликати лайк, бо знаю, що в теперішні «дивні» часи в людини можуть виникнути проблеми.

Думаю, теперішня акція з використанням «зливного бачка» – яскравий приклад того, якими методами користується теперішня влада в своїй роботі. Принаймні, я собі такого ніколи не дозволяв і не дозволю.

Але йдуть вибори, думаю, ще й не таке побачимо, на превеликий жаль…

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *