Як на Закарпатті співробітники А-Банку «єдналися з природою»

Як на Закарпатті співробітники А-Банку «єдналися з природою»

У хороших людей завжди найсвітліші і найвеселіші  свята. Але не стану забігати вперед. Усе розповім у порядку черговості.

Аби досхочу помилуватись красою природи, оздоровитись, зарядитись цілющим киснем і фітонцидами та насолодитись ароматами лісу, день «єднання з природою» розпочався з  трекінгу, кінцевою точкою якого був водоспад «Давір».  Йшли ми лісовою дорогою, що зміїлась вздовж гірського схилу. З правого боку десь там внизу поміж дерев  дзюркотіла Туричка. Зліва височіли кам‘яні витвори природи на яких якимось незбагненим чином тримались смереки, дуби, буки, буяла реліктова флора. Зверху доносилось клекотіння пташок.
Не шлях, а суцільна насолода)

Чи звертали Ви увагу, що на лоні природи легше дихається, кудись зникає втома та емоційне напруження, з‘являється бадьорість і життєрадісність? Можна було лише радіти завзяттю та енергії моїх колег, котрі безстрашно стрибали з одного валуна на інший, полескались у холодній гірській водиці, мов мавпенята чіплялись за дерева, взбираючись з дна ущелини на схил кичери. Десятки неймовірних світлин, маса яскравих емоцій і вражень здобув кожен з них у цій мальовничій місцині.
Уже на зворотній дорозі Соломійка Лисяк із сумом зітхнула: «Я б тут, біля водоспаду і залишилась, аби насолоджуватись шумом та гулом води»…

Прогулянка на свіжому повітрі розбудила апетит. Отож бограч, який томився в казанку та чекав нас у «Мисливській садибі» був в самий раз. Заморивши хробачка та трішки розім’явшись на галявині, можна було переходити до наступного етапу «очищення водою та вогнем».

Лумшори здавна славляться своїми сірководневими джерелами та досить оригінальною пекельною, в усіх сенсах, процедурою купання у величезних чавунних чанах, котрі  знизу підігріваються багаттям. Вдосталь напарившись необхідно обов‘язково зануритись у холоднющу воду Турички (температура гірської річки стала і зимою, і влітку – 9 град.). Лише так можна «досягти небес» – найвищої точки насолоди та закріпити лікувальний ефект.

Для багатьох із нас ця чудернацька бальнеологічна процедура була вновину, але хіба а-банківців злякає «рай чи пекло»? Ще Вінстон Черчилль говорив : «Якщо ви йдете крізь пекло, не зупиняйтесь». Отак і ми, лише вперед)))

Чистилище, виявилось напрочуд ароматним, адже цілюща вода у чанах настоювалась на запашних травах та гіллі. Густий трунок іван-чаю, ромашки, розпареної берези витав у повітрі, змішуючись із димком від вогнищ.

Якщо ви гадаєте, що ми наблизились до кульмінаційної точки пригод а-банківців, то це не так. Попереду була борня за звання найспритнішого, найкмітливішого, найерудованішого, найспівочого, найбільш пластично виразного і ще за багато-багато «най-, най-, най- ». І звісно ж, смачне частування запеченою на вугіллі картоплею із шкварками та бринзою, шашликами, узваром та блинцями з брусницею.

А на завершення ритуальні дикі танці. Як же без цього? Для повного «єднання з природою» небхідно було відпустити думки, відчути силу природи, просякнути нею, дати волю своєму тілу, рухам, злитись з  довкіллям у запальному танку…

PS: Aби було зрозуміліше з чого такий «двіж» : проводили традиційну щорічну Спартакіаду, приурочена до професійного свята Дня банківських працівників.

Щодо переможців, то перше місце здобула команда «СОК – самий сок» (абревіатура СОК означає «спеціаліст з обслуговування клієнтів»). Срібло дісталось команді «Депозити». Їх капітани гордо красуються із яблучними лого-статуетками у руках нижче на світлинах ?

А от Яна Стец отримала спеціальну нагороду «Місіс супер-селфі». Згідно умов конкурсу усі участники Спартакіади робили селфі та виставляли їх у ФБ із тегом «#АБанк_нова_планета». Жару та інтриги завданню піддавали відсутність інтернету,  (як-не-як гірська місцевість, еко-зона) та слабкий мобільний зв’язок. Яночкині фото і вміння комунікувати із друзями набрали найбільшу кількість лайків та коментарів.

Спритні мукачівці повезли додому ще один приз: «фею-скарбничку». Яка відтепер стане депозитним талісманом для відділення, що знаходиться на вул. Маргітича,5.

Пам‘ятні сувеніри-подарунки порадували багатьох найактивніших учасників. Усі решту оздоровились,  збагатились хорошим настроєм, задоволенням від спілкування, гарно проведеного дня, бурхливими емоціями і  приємним післясмаком ?

До наступного року, до наступного Дня банкіра, до наступної Спартакіади!

Інна Конар

#АБанк_нова_планета, #Спартакіада, #А_Банк, #День_банкіра, #День_банківського_працівника, #Лумшори, #чани, #Мисливська_садиба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.