«Я тебе породив, я тебе і уб’ ю!» – політична ліквідація зрадників по-закарпатськи

Павло Федака у своєму телеграм-каналі ділиться роздумами про особливості закарпатського політичного тераріуму – https://t.me/P_Fedaka/308

❗️Сокира над головою голови Закарпатської облради Володимира Чубірка.

❗️Через війну річниця відставки голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова (28 жовтня 2021 р.) прийшла досить не помітно.

Якийсь час генерал ще намагався відмотати ситуацію, але його потуги були марними – 25 листопада 2021 р. головою облради було обрано Володимира Чубірка, представника регіонального проєкту «Рідне Закарпаття», а головним бенефіціаром перевороту, здавалося, стане Віктор Балога.

❗️Мені часто задають дають питання: «Чи не поміняли рік тому депутати шило на мило?».

❗️Відставка Олексія Петрова, представника «Слуг народу»  була об’єктивним процесом, з певних причин він не уловив напрямок політичних процесів та підводних течій закарпатського політикуму. 

❗️Дав можливість інфільтрувати в ряди президентської фракції в обласній та інших  радах представників місцевих олігархів, що розкладали яйця у різні корзини. 

❗️В результаті «Слуги народу» програли вибори у Закарпатті, а Петров таким чином «порішав» шкурне питання посади голови облради.

❗️В тій ситуації Петрова «мали піти» за командою з Офісу Президента, але сталося так, що «вулиця» та Віктор Балога перехопили ініціативу і волею долі посаду зайняв Володимир Чубірко, неузгоджений з небожителями.

❗️Багатовекторність Воломира Чубірка, якого вважають агентом спецслужб мінімум 4-х держав, вже стала притчею во язиціх.

❗️❗️❗️Кажучи по-простому – Володимир Володимирович наєб@в усіх уже по четвертому колу.

❗️В тому числі і свого патрона Віктора Балогу.

❗️З першого ж дня обрання на посаду голови облради над головою Володимира Чубірки зависла сокира майбутньої відставки. 

❗️Хто лише її не планував: починаючи від Офіса Президента (https://t.me/P_Fedaka/108), депутатів від рідного Чубірку «Рідного Закарпаття» (https://t.me/P_Fedaka/60) та представника нардепа  Петьовки в «Слугах» Шандора (https://t.me/P_Fedaka/279).

❗️Але  мені здається, що Володимира Чубірка  все ж таки прихлопне Віктор Балога, як прихлопнув турула на Мукачівському замку.

❗️«Я тебе породив, я тебе і уб’ ю!» –  політична ліквідація зрадників по-закарпатськи.

❗️Орла турула згадав не дарма. Адже голова Закарпатської облради Володимир Чубірко був запрошений на відкриття на місці угорського символу тризуба, що відбулося в Мукачеві 25 жовтня.

❗️Тим самим пан Володимир мав засвідчити повагу до родини Балог.

❗️Але Володимир Володимирович з переляку перед іноземними кураторами чкурнув у відрядження до Праги.

❗️Замість нього участь в урочистостях взям перший зам Андрій Шекета (в разі відставки Чубірка головувавтиме на сесіях).

❗️До речі креатура Віктора Балоги в «Слугах», заступник голови Закарпатської ОДА Петро Добромільський не побоявся засвітитися на вказаному заході.

❗️❗️❗️Коли ж зійдуться зірки і «битимуть  морду» голові облради?

❗️Наступна сесія місцевого парламенту відбудеться у четвер 3 листопада, ясно, що в час війни ніхто не хоче гучних потрясінь у тилу, але певні обставини можуть заставити Володимира Чубірка добровільно написати заяву про відставку.

http://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *