Categories Новини

І мертвим, і живим від Петьовки

За цьогорічними виборчими перегонами на рідкість цікаво спостерігати. Особливо за рекламою, якою зараз рясніють наші міста та села. Там один кандидат будує нове Закарпаття, там інший веде до кращого життя…

Найбільшою ж оригінальністю у використанні рекламної продукції відмітився кандидат у народні депутати України по 72-му виборчому округу Василь Петьовка. Політик пішов до простого народу у повному розумінні цього слова: обличчя нардепа, яке за 7 років каденції ніхто й в очі не бачив, зарясніло на стовпах, деревах, огорожах.

Спочатку у Тячівському районі на кладовищах з’явилися банери із надписом «Наш кандидат Василь Петьовка. Він не підведе!»

Видно, не вистачає у бідолашного голосів серед живих, то подався у царство мертвих. Може хоч тут його зрозуміють і підтримають, бо інакше пану нардепу «каюк!», як казала одна – «пропало все!» А втрачати все, ой як не хочеться. Тож, як бачимо, наш відчайдушний нардеп і мертвих підніме з могил, лишень би за нього голосували, лиш би він лишився депутатом!

А от чи спокусяться упокоєнні на обіцянки і чи встануть із могил голосувати за Петьовку побачимо вже 28 жовтня. Тож не лякайтеся, люди добрі, якщо на дільницях з’являться примари. Знайте, їх виманив з гробів Василь Петьовка. А опоненти, будьте пильні! Бо мертві душі можуть впливати на результати виборів.

Не погребував політик і місцями, куди зазвичай і пани пішки бігають.

Подібний плакат розміщено на «будуарі» у місті Рахів. Що ж, нічого не скажеш, достойна резиденція для Петьовки…

Свинець, миш’як, кадмій і ртуть виявлено у ранцях, безплатно розданих школярам-першокласникам від Петьовки

Дитячі рюкзаки, які щедро роздавав нардеп Петьовка школярам Тячівського та Рахівського районів виявилися шкідливими для здоров’я.

Мама учениці Дубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пані Галина помітила, що самопочуття її доньки погіршилося, коли та бувала у школі. Ученицю показали лікарю, який не знайшов проявів якоїсь хвороби і порадив шукати іншу причину. Медик наголосив: звернути увагу на якість харчування, одяг та шкільне приладдя, яким користується дитина. Батьки відправили ряд відібраних продуктів та предметів вжитку дитини на експертизу до Львівської лабораторії випробувань харчових продуктів, сировини та виробів легкої промисловості. Серед них був і шкільний рюкзак, подарований нардепом Петьовкою. Мати школярки каже, що не хотіла його брати, однак їй пакунок занесли майже насильно і залишили вдома.

При дослідженні авторитетної лабораторії встановлено, що в шкільній сумці, яку від імені Петьовки роздали, виявлено свинець, миш’як, кадмій та ртуть. Наскільки такі речовини небезпечні для організму людини, не кажучи вже дитини, знає кожен. Для прикладу, ртуть вражає ниркову систему, печінку, серцево-судинну систему і щитовидну, а також органи дихання. Під впливом токсичних парів при отруєнні ртуттю розвивається стоматит, виникає біль у горлі, з’являється кашель. Гострі стадії отруєння ртуттю викликають втрату зору, повний параліч, облисіння.

Як бачимо, благодійна діяльність нардепа Петьовки відбувається у звичному для нього репертуарі – «на тобі небоже, що мені не гоже». Нагадаємо, що раніше від Петьовки роздавали неякісну китайську побутову техніку, гнилу картоплю, плісняві цукерки, прострочені консерви, та палену горілку.

Все це подається як масштабні доброчинні акції, під якими нардеп Петьовка піариться як благодійник і «месія». До речі, шкільні ранці роздавалися під гаслом «З любов’ю та турботою про дітей».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *