Ратушняк вимагає від Януковича зупинити свавілля

22 жовтня біля 19.00 у смт. Середнє, що в 15 км від Ужгорода (виборчий округ № 68) на автомобіль 42-річного журналіста Олега Подебрія, представника кандидата в депутати Сергія Ратушняка, було вчинено напад. За словами потерпілого, біля десяти невідомих осіб спортивної зовнішності буквально розгромили «Форд Фієста» 2012 року випуску, розбивши битами вітрове скло і бокові двері автомобіля.

«Автомобіль було розтрощено за особистою вказівкою голови селищної ради Емеріха Крицького, члена Партії регіонів, підтримуючого на виборах кандидата від влади, керівника “Закарпаттяобленерго” Василя Ковача. Крицький був присутній при нападі. Нападники погрожували фізичною розправою і навіть вбивством, якщо я ще раз з’явлюсь в цьому населеному пункті. Зі мною була 27-річна дівчина-агітатор. Вона досі в шоці», – розповів кореспонденту “Фрази” потерпілий журналіст.

З його слів, уникнути фізичної розправи вдалося лиш тому, що до місця нападу підбігли місцеві жителі, які укрили його з дівчиною в приватному будинку, що знаходився поблизу.

«Після мого дзвінка під’їхали соратники Сергія Ратушняка з Ужгорода. Нападників на той момент на місці уже не було. Однак, у нас є свідки нападу і знівечений автомобіль, як доказ бандитських дій наших опонентів. Ми вже дали пояснення працівникам правоохоронних органів. З селища ми виїхали в супроводі міліції», – зазначив Олег Подебрій.

«Ще вдень, знаходячись у селищі, я заходив до селищної ради, де мені сказали, що Емеріх Крицький у відпустці. Однак, о 7-й вечора він керував “бритоголовими”, даючи зрозуміти всім оточуючим, що він знаходиться при виконанні службових обов’язків! Я вже не кажу про те, що цей Крицький два тижні роздає жителям гроші прямо у сільраді в обмін на ксерокопію паспорта і підпис, що люди будуть голосувати за Василя Ковача! Це я установив в ході свого журналістського розслідування», – прокоментував ситуацію журналіст.

Кандидат у народні депутати Сергій Ратушняк вважає такі дії неприпустимими для представників влади.

“Шановний пане Президент! Зупиніть бандитські дії представників Партії регіонів на Закарпатті. Це завдає непоправні удари по репутації української влади та іміджу країни в цілому. Ви заявляєте про чесні й демократичні вибори. Але як подібне може узгоджуватися з Вашими заявами? Я не розумію! Я впевнений, що такі “вовчі послуги” різного роду крицьких і ковачів не потрібні ні Вам як президенту, ні Україні як державі в цілому!», – заявив “Фразі” Сергій Ратушняк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *