«Гуцульська бриндзя» відбудеться 2 вересня, як і планувалося (документ)

«Гуцульська бриндзя» відбудеться 2 вересня, як і планувалося (документ)

Геннадій Москаль проінспектував хід відновлювальних робіт у Рахові, частина якого була підтоплена внаслідок потужної зливи 17 серпня. Силами райдержадміністрації, Рахівського лісгоспу та Держслужби з надзвичайних ситуацій центр міста вже очищений від нанесеного водою намулу. Зараз триває відновлення пошкодженої інфраструктури на дорозі «Рахів – Косівська Поляна – Кобилецька Поляна», по якій під час фестивалю «Гуцульська бриндзя» йде святкова хода.
– Обвалений паводковою хвилею міст через потік Буркут найближчим часом буде повністю готовий, а дорогу, де необхідно, відремонтують силами Облавтодору, – зазначає Г.Москаль. – Якщо мер Києва Кличко зміг підготувати центр Києва для святкового параду після потужної зливи, яка затопила Хрещатик, то мер Рахова Медвідь під час негоди від несподіванки й розгубленості впав у зимову сплячку, а затим влаштував істерику й навіть прийняв на міськраді рішення не брати участь у «Гуцульській бриндзі». Ми нікого силою на фестиваль тягнути з барлога не збираємося, однак «Гуцульську бриндзю» проведемо, як і планувалося, 2 вересня. Це найкращий фестиваль Закарпаття, про його перенесення й тим більше скасування не може бути й мови.
В облдержадміністрації підписано розпорядження, яким голові Рахівської РДА Павлу Басарабі доручено забезпечити проведення фестивалю «Гуцульська бриндзя» 2 вересня, а департаменту культури ОДА надати організації свята всіляку підтримку. Нагадаємо, що розпорядження керівництва ОДА обов’язкове для виконання по всій території Закарпатської області й може бути скасоване тільки Президентом України або Окружним адміністративним судом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *