Хустяни обійшли національну збірну України з пляжного гандболу

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  24-30 червня в м. Южний, що на Одещині, проходив чемпіонат України з пляжного гандболу серед чоловічих команд. За підтримки депутата Закарпатської обласної ради Степана Деркача Хуст представляла команда у складі Дениса Науменко, Сергія Діденка, Андрія Сури, Віктора Батяла, Василя Івасюка, Бориса Левитського, Владислава Борбича, Андрія Сломинського, воротарів Івана Ручко, Романа Гури, тренера Мирослави Йосипівни Науменко.

Відзначимо, що національна першість по пляжному гандболу зібрала в Южному десять команд. Свої колективи «пляжників» представили міста Луцьк, Тернопіль, Вінниця, Полтава, Хуст, Нетішин, Дніпропетровськ і Южний. Традиційно господарі майданчика виступають декількома командами: «Портовик», «Портовик-2» і збірній ветеранів.

Хустська команда “пляжників” приємно порадувала. Так, з 8 зіграних матчів в їх актив було записано 6 перемог. Змагання на рівних та жага до перемоги в підсумку привели до того, що хустяни обійшли національну збірну України, яка, до слова, готується до чемпіонату Європи з пляжного гандболу в Данії.

Команда з м. Хуст та її наставник висловлюють щиру подяку за допомогу в організації поїздки на чемпіонат обласному депутату та меценату Степану Деркачу, а також начальнику управління культури, молоді і спорту Хустської міськради Володимиру Власюку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *