Хустяни через убивцю готові штурмувати прокуратуру.

Хустяни через убивцю готові штурмувати прокуратуру.

нагірнийЗасідання Хустського районного суду, яке було призначене на 16.30 і на якому мали розглядати клопотання прокуратури про примусове лікування Нагірного, не відбулося. Нема вже не тільки Нагірного, а й його адвокатів.

Адвокат Немеш надіслав повідомлення, що раптово захорів, і тому не може бути присутнім на розгляді справи. Інший захисник Нагірного — Попович (сват підсудного – ) взагалі не повідомив суд про причини неявки.

Захист просив суд розпочати розгляд справи без обвинуваченого і його адвокатів, але представник прокуратури виступила проти, наголосивши, що цього не дозволяє закон. У підсумку – засідання знову перенесеноаж  – аж на 17 квітня. Причиною такої тривалої паузи є, начебто, відпустка судді Михайла Довжанина.

 

Після цього небайдужі хустяни, що підтримують родину померлих і які сьогодні знову зібралися під судом, почали діяти активніше. Обурений натовп вирушив до Хустської міжрайонної прокуратури. Люди хочуть почути від міжрайонного прокурора Івана Кайла відповідь на одне просте запитання – де зараз вбивця матері і дитини. У вівторок пан Кайло заявив: «Наша позиція принципова – Павлу Нагірному не уникнути відповідальності, прокуратурою вживаються усі заходи для забезпечення його присутності в суді».

На цю хвилину люди очікують виходу до них прокурора.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.