Хустський мер попередив керівників комунальних підприємств (ФОТО)

Керівники комунальних служб, що відповідають за благоустрій міста, нестимуть персональну відповідальність за несвоєчасне прибирання закріплених територій. Про це на засіданні Громадської ради зазначив міський голова Володимир Кащук.

28 квітня, у стінах Хустської міської ради голови громадських організацій обговорили питання благоустрою та санітарної очистки міста. Заслухали та взяли до відома і інформацію керівників комунальних підприємств – Ігоря Любого, директора міського водоканалу, Юрія Клекнера, начальника КП ЖЕК№2, Валерія Кондратюка, начальника КП «Бюро ритуальних послуг» та начальника управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Хустської міської ради, Ореста Бойка.

– Сьогодні наша спільна задача – це чисте місто, – наголосив на засіданні Громадської ради Володимир Кащук. Безперечно, силами міських комунальних служб проводиться робота, спрямована на прибирання та благоустрій міста, але й самим хустянам  також необхідно підтримувати чистоту, і не тільки на власних подвір’ях, але й у місті. Він також додав, що міська рада за необхідності готова допомогти технікою та інвентарем усім, хто бажає долучитися до прибирання міста.

Міський голова  відмітив Громадську організацію «Фойта» та її очільника Івана Куделю, котрий ініціював «велике» прибирання у сквері біля Хустського районного суду та подякував усім, хто долучився до весняної толоки у місті над Тисою.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAХустська міська рада

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *