Хустський мажор збив дівчину. Справу замнуть?

дтпГромадський активіст з Хуста Роман Келемен б’є тривогу.

В Хусті знову резонанс – збито студентку на переході.
До мене, звернулись студенти Хустського медичного коледжу з проханням допомогти . Вчора, близько 18-00, на пішохідному переході, навпроти медичного коледжу на пішохідному переході була збита студентка коледжу. Автомобіль марки Мерседес Віто білого кольору на великій швидкості протяг студентку 10 метрів . Дівчина занаходиться у важкому стані в реанімації . Студенти збирають кошти на лікування і простять про допомогу.
Наїзд на пішохода здійснив житель м. Хуст Криванич Ярослав.(як стверджують студенти які були свідками , водій був напідпитку )
Дивно і те, як поводять себе правоохоронці, які почали заминати справу . Відібрали від дітей телефони, які були свідками і не дали змогу подзвонити батькам дівчини . Тільки сьогодні зранку відали телефон дівчинки і подруги студентки подзвонили рідним. Шановні працівники ДАІ та Хустського МВ УМВС не порушуйте закону . Діти хочуть справедливості та допомогти встановити обставини і щоб водії був покараний . Невже ж ви втратили людську гідність .

Речник закарпатської міліції Олег Подебрій каже, що ситуація під контролем – зареєстровано ЄРДР, порушено КП по ст 286 ч.2, машина на штрафмайданчику.

1 Comment

  1. Рома. Що ж ти хуйню пишеш. Я був свідком того що там було. Я викликав швидку. Я не сторонник наших правоохоронців але правді бути ніхто ні відкого ніякі телефони не відбирав. Там і студентів не було ніхто не знав шо то за дівчина. Чи був водій пяний це сказати не можу. Він поводився адекватно намагався допомогти. І шо саме дивно я в шоці не від правоохорнців а від наших людей. Бо всі проходили мимо. Після того як я почав викликати швидку і підійшов ще один праваоохоронець тоді всі почали збігатися. Потім під’їхала швидка і забрала дівчину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.