Хустська ДЮСШ відзначила ювілей (ФОТО)

Шістдесят років свого існування відзначила днями Хустська районна дитячо-юнацька спортивна школа.

Юних спортсменів та їх наставників вітали перші керівники міста та району. Міський голова Володимир Кащук, наголосив на важливій ролі закладу у спортивному житті району. «За шість десятиліть школа дала старт у великий спорт та стала надійною опорою на життєвому шляху сотням юних жителів Хустщини. Саме звідси до вершин піднялися майстри спорту та чемпіони. Ними, уже відомими гандболістами, гімнастами, легкоатлетами, майстрами влучних м’ячів, нині по праву пишається наш край», зазначив Володимир Кащук. Висловив слова подяки тренерам – викладачам та директору школи Василю Деяку за наполегливу працю, яку вкладають вони у підготовку юного покоління на шляху до омріяних сходинок п’єдесталів пошани.

До привітань приєдналися й гості з Ужгорода: член виконкому Закарпатського обласного відділення НОК України Степан Негер, директор обласної ДЮСШ Віктор Дуло, декан факультету фізичного виховання і спорту, доцент Олена Дуло.

Кращі спортсмени – ветерани спорту, тренери та вихованці Хустської ДЮСШ в цей день отримали почесні грамоти та відзнаки.

З нагоди ювілею спортивної школи було презентовано фотовидання про найкращих вихованців ДЮСШ.

Прекрасним доповнення до свята стали виступи творчих колективів та сольних виконавців краю.

школа

Хустська міська рада

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *