Гучна перемога ужгородців на Міжнародному конкурсі «Весняний бал»

Гучна перемога ужгородців на Міжнародному конкурсі «Весняний бал»

Студенти та викладачі  Ужгородського інституту культури і мистецтв – найкращі!

В цьому ми переконувалися не раз, спостерігаючи за їх прекрасними творчими досягненнями. Але ці найсвіжіші творчі здобутки перевершили всі наші найсміливіші сподівання! П’ять перших місць у різних номінаціях та вікових категоріях та Гран Прі конкурсу! Ще зовсім недавно про таке було й годі мріяти. А зараз  студенти УжІКіМ під керівництвом своїх викладачів впевнено перемагають на високих творчих заходах.

Вразив усіх своєю майстерністю, високим професіоналізмом та харизмою студент ІІІ курсу бакалаврату Сергій Фанта (клас викладача Олесі Глуханич). Він брав участь одразу у двох сольних номінаціях старшої вікової категорії – «Інструментальна музика. Класична (фортепіано)» та «Інструментальна музика. Естрадна (фортепіано)». І в обох номінаціях він впевнено обійшов конкурентів, посівши перше місце.

Ще одне перше місце Сергій Фанта здобув у складі фортепіанного дуету «White & Black», у якому він виступає спільно зі своєю викладачкою Олесею Глуханич. Неперевершене, драйвове та емоційне виконання відомих світових хітів у власному аранжуванні підкорило суворе та неприступне журі конкурсу, принісши талановитому дуету чергову перемогу.

Виконання «Рапсодії у стилі блюз» Дж.Гершвіна принесло Сергієві Фанті заслужену нагороду Гран Прі конкурсу. Хочеться відмітити, що це вперше в історії нашого навчального закладу студент-інструменталіст виборов Гран Прі на міжнародному конкурсі. Вітаємо Сергія та його викладачку Олесю Глуханич з цим чудовим результатом. Недаремно вони сиділи щодня з самого ранку і до пізнього вечора, займаючись та відшліфовуючи свою майстерність! Іноді, як зізнаються самі, займались і по 14 годин, збиваючи до крові пальці та сперечаючись до хрипоти, створюючи чудові аранжування та інтерпретації музичних творів. Вітаємо цей творчий тандем та бажаємо їм подальших творчих злетів та гучних перемог!

Перше місце у молодіжно-професійній віковій категорії здобула ще одна наша талановита студентка IV курсу бакалаврату – Вероніка Ленарт (клас викладача Лихтей Мирослави Максимівни). За відносно короткий період часу це вже третя визначна нагорода Вероніки та її викладача на різних мистецьких конкурсах. Як відзначає Вероніка, для неї участь у конкурсах є надзвичайно відповідальною, адже у підготовку до конкурсу було вкладено багато зусиль, щоб обидва конкурсні твори прозвучали на високому професійному рівні, тому не хочеться розчаровувати викладача. Відзначимо, що Вероніці та її викладачці вдалося все задумане, і перше місце – заслужений результат. Так тримати і радувати нас подальшими перемогами!

Ще одне перше місце у скарбничку творчих здобутків інституту приніс студент ІІ курсу Іван Щомак (клас викладача Юлії Мельохіної). Для нього це своєрідний конкурсний дебют, тому приємно, що він склався так вдало. Відзначимо, що Іван вирізняється великою працьовитістю та відповідальністю. Він щодня буквально до закриття інституту займається, відшліфовуючи свою майстерність зі своїм викладачем. Тому його перемога у конкурсі є цілком закономірною. Бажаємо Івану та його викладачці подальшого творчого зростання та наступних перемог!

Приємно, що студенти вишу демонструють такі чудові результати, беручи участь у міжнародних конкурсах. Це велика кропітка щоденна праця і студентів, і їх викладачів.

Бажаємо Сергієві, Вероніці, Іванові та дуету «White & Black» подальшого творчого зростання, вдосконалення їх виконавської майстерності, яскравих перемог на міжнародних конкурсах. А їх викладачам бажаємо мудрості, терпіння та творчої винахідливості у роботі з такими творчими особистостями!

Ви – наша гордість!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *