Хто зупинить корупційну лавину в УжНУ?

Хто зупинить  корупційну лавину в УжНУ?

УжнУ

Хабарництво, здирництво, вимагання – ці вислови асоціюються при згадці УжНУ. Чесно кажучи вже хочеться блювати від цих безчинств.

Невщухають гучні скандали навколо Ужгородського національного університету.

Сьогодні на закарпатських інтернет ресурсах з’явилася інформація такого змісту:

“Кожен студент- бюджетник повинен платити щомісячно 1% від своєї стипендії у фонд профкому студентів. Хоча, у відповідності до чинного законодавства та внутрішніх документів вузу, студент платить гроші у фонд профкому тільки за власним бажанням. На що, витрачає голова профкому «рекетирські» гроші залишається у секреті…

На цей раз йдеться про справжній рекет та хабарі серед самих студентів. Як повідомили нашому виданню самі ж студенти Ужгородського національного університету, голова профкому студентів вузу- Андріана Завадяк    займається  здирництвом та провокаціями.

Відтак,  кожен  студент- бюджетник повинен платити щомісячно 1% від своєї стипендії у фонд профкому студентів. Хоча, у відповідності до чинного законодавства та внутрішніх документів вузу, студент платить гроші у фонд профкому  тільки за власним бажанням. На що, витрачає голова профкому  «рекетирські» гроші залишається у секреті.

За словами студентів вони готують колективний лист на  ім’я ректора вузу, щоб той розібрався у ситуації яка склалась.  Студенти УжНУ також повідомляють про те, що їхня голова профкому займається здачею екзаменів за невеликі гроші.

Колективний лист студенти  та аспіранти вузу хочуть вручити ректору під час поселення студентів у гуртожитки, оскільки за непідтвердженою інформацією саме тут профком студентів найбільшого вузу у краї займається брудним  здирництвом та придумовують справжні корупційні схеми для поселення того чи іншого студента в гуртожиток.

Студенти пообіцяли надати виданню достовірні факти та коментарі які на 100% підтверджують їхні слова.  Окремі «учні» вишу мають намір написати заяву до правоохоронних органів для того, щоб вони перевірили законність діяльності профкому в УжНУ.

Нагадаємо, що Андріана Завадяк давно закінчила вуз, але для того щоб залишатись головою профкому спеціально пішла здобувати ще одну вищу освіту…”

Хабарництво, здирництво, вимагання – ці вислови асоціюються при згадці УжНУ. Чесно кажучи вже хочеться блювати від цих безчинств. Керівництво, викладачі, студенти пронизані іржою хабарництва.

Хто зупинить цю корупційну лавину?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *