Хто ввів у оману “губернатора” Лунченка (ДОКУМЕНТ)

лунченкоЯк раніше повідомлялось 12.03.2014 р. Хустська Міськрайонна Народна Рада   проводила обговорення кандидатури на посаду Хустської РДА , який би зумів згуртувати Хустщину та підняти соціально-економічні показники району і покласти край корупції та хабарництву.  

На засіданні,  всі  одноголосно підтримали кандидатуру голови Хустської  районної ВО «Батьківщина» Рогач Івана Юрійовича на посаду голови Хустської РДА, який є депутатом Хустської районної ради. Протокол з рішенням, який  підписаний членами Народної ради було передано новопризначеному голові Закарпатської ОДА Лунченку В.В. Також Хустська Міськрайонна Народна рада просить голову ОДА дослухатись до думки громадськості та політичних організацій при  призначенні на посади , які б не дискредитували новий уряд та голову ОДА особисто. Але губернатором області Лунченко В.В. були запропоновані три кандидатури  Іван Рогач (“Батьківщина”), Михайло Пристая (“УДАр”), а також екс-міський голова Хуста Михайло Джанда .

Як повідомив Джанда М.М., він немає бажання йти на голову РДА і з ним ніхто нічого не погоджував , а питання кандидатури на голову РДА було висловлено   Хустською Міськрайонною Народною Радою у заяві .  Також в заяві присутній підпис Пристая М.М.

 Як бачимо, хтось вносить інтриги в призначенні голови Хустської РДА , чи в “Батьківщині” пішов  розкол.  

хуст нрз

  Новини Хустщини

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *