Категорії Новини

Хто обкрадає мукачівців?

Павло Федака

кандидат у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі №69

88000, м. Ужгород, вул. Белінського, 24

Ел. адреса: gazeta.tribuna@gmail.com

Мукачівському міському голові

Ленд’єлу З. З.

89600, м. Мукачево,

вул. Пушкіна, 2

Інформаційний запит

 

На підставі статті 34 Конституції України, статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію», а також статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатися із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

 

1. Прошу вас надати відомості про те, коли і в якому порядку Мукачівський аеродром був переданий  у комунальну власність м. Мукачева.

2. На якій підставі, рішенням яких виконавчих органів було продано майно Мукачівського аеродрому, а саме бетонні плити з перекриття аеродрому.

3. Яке саме підприємство, установа чи організація визначали вартість плит, яка їхня кількість.

4. Прошу вказати, кому саме (підприємство, фізична особа, юридична адреса, вид діяльності) і на яких підставах (аукціон тощо) було продано майно Мукачівського аеродрому.

5. Коли надійшли кошти від продажу майна Мукачівського аеродрому до бюджету м.  Мукачева і як вони були використані.

 

Прошу надати  копії документів, що стосуються цього питання.

 

Вiдповідь на iнформацiйний запит прошу надати, відповідно до вимог ст. 33 Закону України «Про інформацію», на наступну адресу: 88000, м. Ужгород, вул.Белінського, 24, Федаці Павлу Павловичу або на  ел. пошту: gazeta.tribuna@gmail.com

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 р. відповідь на запит має бути надана не пізніше 5 днів з дня отримання запиту.

 

Звертаю Вашу увагу, що порушення права на інформацію є підставою для притягнення винних осіб до дисциплінарної, адміністративної, кримінальної та цивільно-правової відповідальності.

 

З повагою,

Павло Федака,

кандидат у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі №69

10 жовтня 2012 року

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *