Хто кришує незаконні рубки на Хустщині (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук запитує громадський активіст Роман Келемен.
Комунальна фірма «Хустський Держспецлісгосп» знаходиться в стані ліквідації, а ліси всі мають бути передані в держлісгосп. Основна функція цієї фірми це лісова охорона , а не знищення лісу і вирубування цінних порід дерев . Жителі навколишніх сіл Іза, Нанкове , Н.Селище збурені нахабністю даної комунальної фірми «Хустський Держспецлісгосп» , які самовільно вибірково вирубують цінні породи дерев , знищують лісові дороги своїми тракторами . На таку рубку – вибірково санітарну мене відвели небайдужі жителі , які бережуть ліс збираючи гнилий та сухий хворост для опалення будівель , а лісничі в період озеленення та окоту диких тварин займаються незаконною рубкою .
Яка мета цих рубок : «Вибіркові санітарні рубки здійснюються лісокористувачами шляхом вилучення з насаджень сухостійних, усихаючих, сильно ослаблених, пошкоджених шкідниками, хворобами та внаслідок стихійних природних явищ і техногенних впливів окремих дерев або їх груп запасом 5 і більше куб. метрів з гектара за умови, що
вилучення цих дерев не призведе до зменшення повноти (всіх ярусів)
нижче ніж 0,5 пристигаючих, стиглих та перестійних деревостанів і
нижче 0,4 – інших насаджень.

Як бачимо на фото ніяких хворих , сухостою ,ослаблених дерев на фотографіях немає , хто проводив таксацію і дозволяє рубку має з’ясувати прокуратура та екологічна інспекція Як бачимо вони прикриваючись вибірково санітарною рубкою вирубують цінні породи твердих дерев першого та другого сорту . Постає питання , чому була проведена таксація на вибіркову санітарну рубку дерев ліквідованому підприємстві . А для вирубки вибирається ділова деревина бука та дуба , черешні замість хворих дерев, вітровалів … В лісорубочних білетах зазначається деревина визначається як дрова , а по факту ділова деревина бука та дуба , черешні першого та другого сорту дерев . Потім вся ця деревина йде на підпільні пілорами, де вже вона пиляється на заготовки і продається приатними підприємцями . Від таких оборудок бюджет недотримує значних сум , росте заборгованість по податках самого підприємства , наноситься значна шкода природі . Хто покриває цих майстрів лісу та дане підприємство , які так нахабно себе поводять не перший рік з боку Хустської держадміністрації та районної ради , так як це чисто комунальне підприємство та збоку правоохоронних структур ? Фото таких багато , а рулеткою зазначено, який розмір цих дерев.

ліс ліс2 ліс3 ліс4 ліс5 ліс6 ліс7

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Хто кришує незаконні рубки на Хустщині (ФОТО)”

  1. Це вбивство екології! Хто покладе межу цьому свинству? Хто зупинить варварів знищення легень Карпат? Де прокуратура, де правоохоронні органи? Де в кінці-кінців Президент держави, в якій цинічно нищаться ліси?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *