Група шахраїв зі столиці ошукала 55 переселенців на 350 тис. грн., “поселяючи” їх на кладовищі в Ужгороді

Група шахраїв зі столиці ошукала 55 переселенців на 350 тис. грн., “поселяючи” їх на кладовищі в Ужгороді

27-річний мешканець Київщини на початку березня переїхав до Ужгорода. І звідти разом із трьома друзями, які мешкають у Києві, почав крутити свій «бізнес».

Схема доволі поширена: розміщував оголошення про здачу в оренду житла, отримував передоплату і зникав. Потрапила на таку об’яву і потерпіла. Жінка з родичами виїхали з-під Харкова. Зрадівши, що знайшли прихисток, надіслала 4 тисячі гривень авансу та отримала геолокацію будинку.

На місце вони приїхали вночі. Три сім’ї з 4-ма маленькими дітьми. А перед ними замість дому було кладовище. У відповідь на справедливу претензію від «орендодавця» почула: «Там вам і місце».

Після отримання заяви від потерпілої поліцейські відразу почали діяти. В Ужгороді Поліція Закарпатської області затримала організатора. Він вже за ґратами. А в столиці Кіберполіція Києва провела обшуки у решти «бізнесменів на трупах».

Наразі відомо, що учасники групи встигли ошукати 55 осіб на 350 тисяч гривень. Слідство триває, тож кількість встановлених потерпілих може зрости.

Якщо ви стали жертвою шахраїв, невідкладно повідомляйте поліцію. Чим раніше ви заявите, тим швидше ми зловимо тих, хто наживається на людській біді!

 

Національна поліція України


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.