Група “МукачевоSOS” буде і надалі висвітлювати тему “соціального захисту безхатьків”

Група “МукачевоSOS” буде і надалі висвітлювати тему “соціального захисту безхатьків”
Проблеми безхатьків Мукачева залишатимуться пріоритетом діяльності групи “МукачевоSOS”. Про це спільнота заявляє у соцмережі Фейсбук.
ГРУПА “МУКАЧЕВОSOS” КАТЕГОРИЧНО НЕ ПОГОДЖУЄТЬСЯ ІЗ ТЕЗОЮ УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦЗАХИСТУ М.МУКАЧЕВА ПРО ТЕ, ЩО НАШІ ПОСТИ, ЯКІ ПРИСВЯЧЕНІ БЕЗХАТЬКАМ “НЕ МАЮТЬ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ, Є ІМПУЛЬСИВНИМИ, НЕПРОДУМАНИМИ” І, ЗАМІСТЬ ВЛАСНИХ ТА БЕЗПІДСТАВНИХ ПРИПУЩЕНЬ, ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВИЩЕЗГАДАГОГО УПРАВЛІННЯ НАДАТИ КОНКРЕТНІ ВІДПОВІДІ НА ЧОТИРИ ЗАПИТАННЯ ПО СУТІ ПРОБЛЕМИ!
Управління праці та соціального захисту Мукачівської міської ради вчора на своїй сторінці у “Фейсбуці” оприлюднило офіційну заяву, де справедливо зазначило, що, поширювати світлини із зображенням людей без їхньої згоди (незважаючи на їхній соціальний статус), згідно норм чинного законодавства України та норм міжнародного права, є неприпустимим. “Ми просимо поважати людей, поважати їхню приватність, поважати чинне законодавство” – зокрема зазначено у пості від Управління праці та соціального захисту Мукачівської міської ради.
Група “МукачевоSOS”, яка також неодоразово висвітлювала і буде нададі висвітлювати тему “соціального захисту безхатьків” абсолютно підтримує вищезазначену позицію і закликає інші громадські організації та приватних осіб поважати честь людини та дотримуватися вимог чинного законодавства України.
Разом з тим, група “МукачевоSOS” категорично не погоджується із тезою Управління праці та соціального захисту про те, що пости авторів, які висвітлюють проблему безхатьків в Мукачеві “здебільшого, не мають конкретної мети, є імпульсивними, непродуманими і зводяться або до того, що бомжі їх “дістали”, або “чому цих людей ніхто не рятує”, тощо. Іноді автори щиро вірять, що втручаючись в особисте життя людей, публікуючи їхні фото та відео, вони тим самим їх рятують”.
У зв”язку з вищезазначеним, група “МукачевоSOS” звертається до Управління праці та соціального захисту Мукачівської міської ради з проханням в подальшому не бути настільки категоричними у власних висновках, тим більше не домислювати за авторів постів у соцмережах про те у що вони вірять або не вірять: все це є суб”єктивними припущеннями самого Управління праці та соціального захисту Мукачівської міської ради і до суті проблеми жодного відношення не має.
Водночас, користуючись нагодою, група “МукачевоSOS” повторно (через мережу “Фейсбук”) звертається до пані Н. Зотової з проханням дати КОНКРЕТНІ відповіді на чотири запитання, які наша група 28 травня адресувала Управлінню праці та соціального захисту Мукачівської міської ради.
Отже, ми дублюємо цей пост і щиро сподіваємося, що нам не доведеться реєструвати його у Мукачівському ЦНАПі, аби отримати відповіді по суті питання. Отже…
Управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради сьогодні на своїй сторінці у “Фейсбуці” оприлюднило офіційний коментар, щодо “проблеми безхатьків” у місті і зокрема, щодо жінки, яка майже тиждень(!!) мешкала на сходах біля Центральної районної лікарні просто неба. Своєю чергою, у групи “МукачевоSOS” до вищеназавного Управління виникло одразу декілька запитань, а саме:
1. Ви дійсно впевнені у тому, що саме завдяки мудрим порадам від Ваших працівників, прості пересічні люди виявили власну небайдужість і зрештою буквально примусили працівників Вашого Управління, і наших “муніціпалів” вжити дієвих заходів аби цьому ганебному випадку покласти край?
2. У Вашому повідомленні, Ви дуже докладно описали дії всіх посадових осіб, які були залучені до вищезгадоного інциденту “за викликом” (тобто – медики діагностували у жінки алкогольне сп’яніння, наряд Нацполіції викликав Ваших працівників). Єдине, про що Ви чомусь сором”язливо промовчили, так це про те, яку роль у цьому випадку відігравали саме працівники Управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради?
3. З огляду на те, що останнім часом на вулицях міста суттєво зросла кількість людей без визначеного місця проживаання, чи не вважаєте Ви що з Вашого боку було б більш доцільне надавати не роз’яснення людям щодо того як вони повинні поводитися із безхатьками, а надавати тим самим безхатькам конкретні місця для їхнього тимчасового притулку?
4. І на завершення. Будь ласка, назвіть хоча б одну конкретну адресу соціального закладу (в межах нашого міста), де безхатьки, або люди знедолені, у будь-який час могли б отримати хоча б якусь допомогу з тих, яку вони потребують, а саме – медичну, гуманітарну, фінансову, продовольчу?
З повагою, група “МукачевоSOS”

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *