Громадянка Угорщини вирішила стати мером Берегова (документ)

Громадянка Угорщини вирішила стати мером Берегова (документ)

Наше видання продовжує відслідковувати хід передвиборчих перегонів на посаду міського голови у закарпатському місті Берегово. Як ми вже  повідомляли наш кореспондент проводить журналістське розслідування стосовно деяких «пікантних» подробиць біографії кандидатки від «Єдиного Центра» Ольги Бізілі.

Нас зацікавив факт її спроби приховати деякі подробиці її біографії.  Кореспондент у Іршаві, зустрівся з однією із колишніх соратниць пані Олі, яка на минулих виборах працювала на неї та її політичну силу. Зі слів  співрозмовниці тоді  її «тупо кинули», грошей за роботу до цього часу, так і не заплатили. Щоб «подякувати» пані Олі вона вирішила надати  цей досить цікавий документ. Ксерокопію паспорта громадянки Угорщини, яке як виявляється має Оля Бідзіля.
Ми не знаємо,чи буде цей факт(документ) служити приводом до зняття її з виборів але приводом «подумати» для компетентних органів та ТВК є над чим.
Нагадаємо, що згідно з Конституцією та законами України громадянин іншої держави не має права працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування.

бізіля2 бізіля

Новини Закарпаття

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *