Громадськість вимагає звільнення директора Карпатського біосферного заповідника

Вже 7 років як ТМР “Грінвуд” (співзасновники та власники  якого являються впливові особи з судової гілки влади, обласної прокуратури, великі політики та інші)незаконно використовує майже 20тис га в мисливських угідь на Рахівщині. Чи мало було звернень в різні інстанції про незаконне користування мисливських угідь як Рахівської районної ради, окремих депутатів різних рівнів та громадських діячів.

Окрім того, ТМР“Грінвуд” незаконно використовує ще  1953га земель які відносяться до природно-заповідного фонду Карпатського біосферного заповідника і проводить мисливське господарство, що категорично заборонено Законом України “Про природно-заповідний фонд” (ст..ст. 5, 7-9, 12, 42) та Положення “Про Карпатський біосферний заповідник” і  “Про наукову діяльність заповідників та національних природних парків України”.

Спочатку правоохоронці навіть порушили 2 кримінальні справи, та згодом під впливом впливових осіб співзасновників дані кримінальні справи закривались декілька раз і так до суду не дійшли. Згодом, під тиском громадкості, Закарпатська обласна прокуратура таки подає позов про скасування незаконної передачі мисливських  угідь ТМР”Грінвуд” та чомусь до господарського суду м.Київ, де господарський суд а згодом Київський апеляційний господарський суд  відмовили в позові прокуратурі Закарпатської області, тобто рішення винесено на користь ТМР”Грінвуд”. Та прокуратура Закарпатської області чомусь вже не побачила підстав в поданні касаційної скарги. Складається враження, що прокуратура Закарпатської області просто з імітувала позов про скасування даного рішення.

Також колишній міністр МВС України а нинішній Генеральний Прокурор України Юрій Луценко теж обіцяв та намагався повернути мисливські угіддя від ТМР”Грінвуд”, але так і лишилось обіцянкою та намаганням.

Разом із-тим, керівники Карпатського біосферного заповідника нібито теж зверталися до прокуратури Рахівського району про недопущення на території 1953га природно-заповідного фонду проводити мисливське господарство ТМР”Грінвуд” і просили прокурора оскаржити рішення до суду про передачу мисливських угідь ТМР”Грінвуд”.

Дивувало інше, що Карпатський біосферний заповідник в штаті має юриста і чомусь сам не звертався до суду щодо скасування рішення про незаконну передачу мисливських угідь ТМР “Грінвуд” майже 20тис га в т.ч. 1953га земель природно-заповідного фонду.

Та як виявилось сумніви знайшли своє підтвердження, директор Карпатського біосферного заповідника Микола Рибак прийняв на посаду начальника Трибушанського ПНДВ заступника голови ТМР “Грінвуд” Василя Шемоту, після чого стає зрозумілим, що чому керівництво Карпатського біосферного заповідника не оскажувало незаконну передачу мисливських угідь ТМР”Грінвуд” так як є у змову із керівниками ТМР”Грінвуд”.

Після розвитку таких подій, я вимушений звертатись до Міністра Екології та природних ресурсів України і буду вимагати звільнення директора Карпатського біосферного заповідника Миколу Рибака і притягнення його до кримінальної відповідальності за сприяння у незаконному використанні ТМР”Грінвуд” 1953га земель природно-заповідного фонду Карпатського біосферного заповідника.

Депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *