Doc.ua запис до лікаря

Громадськість вимагає у влади Берегова працювати за допомогою проекту Prozorro (ДОКУМЕНТ)

Громадськість вимагає у влади Берегова працювати за допомогою проекту Prozorro (ДОКУМЕНТ)

Громадська організація «БерегМайдан» змушена була звернутися до ЗМІ з проханням опублікувати   відкритого листа, так як на її попереднє зверненя датоване 13 березням 2016 року посадові особи  Берегівської міськради вирішили пограти у чиновницький “футбол”.

Берегівському міському голові Бабяк З.А.

Депутатам Берегівської міської ради VII скликання

 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ-ПРОПОЗИЦІЯ

Шановний голово, шановні депутати!

Громадська організація «БерегМайдан» змушена звернутися до Вас публічно з відкритим листом, так як на наше попереднє зверненя датоване 13 березням 2016 року ми не отримали фахового розгляду уповноваженими на те органами, так як було відправлене на розгляд установи, яка не уповноважена приймати дані рішення, а саме переадресоване в комітет конкурсних торгів, Управління міського господарства  та благоустрою.

Як Ви знаєте в країні йдуть важкі та повільні реформи, які позитив показують перш за все в прозорості витрачання бюджетних коштів а саме державних закупівель.

Так  20 травня 2015р. Розпорядженням Кабінету Мінстрів України “Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів” запроваджено процедуру електронних закупівель товарів за допомогою пілотного проекту Prozorro.

Під час реалізації пілотного проекту учасники проводять електронні закупівлі товарів з використанням автоматизованої інформаційної системи, забезпечує прозорість результатів закупівель та легкість .

Приєнання до проекту Prozorro, в багатьох містах країни забезпечило зменшення корупції в сфері державних закупівель шляхом надання громадськості доступу до моніторингу процесу проведення тендерів та можливості замовнику отримати максимально вигідну комбінацію ціни та якості, шляхом залучення нових учасників та підвищення довіри бізнесу до державних закупівель в цілому.

Тому, з метою забезпечення максимальної ефективності використання та економії бюджетних витрат, розширення добросовісної конкуренції, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівлі товарів за бюджетні кошти, відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 No 501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів», та на підставі Законів України “Про звернення громадян”,  “Про місцеве самоуврядування в Україні”,

ПРОСИМО ВАС

  1. Розглянути пропозицію відповідними компетентними органами (на сесії або на виконавчому комітеті) та  приєднатися до Пілотного проекту щодо впровадження системи електронних закупівель “ Prozorro”.
  2. Встановити, що  усі закупівлі товарів, робіт та послуг органами міської ради та підприємствами комунальної власності на суму понад 10 000 (десять тисяч) гривень здійснюються виключно з застосуванням системи електронних закупівель “Prozorro”. Суму можна

Відповідь в установлений Законом час просимо надіслати на поштову адресу: 90252, Україна, Закарпатська обл., Берегівський р-н., с.В.Бакта, пр.Свободи, буд. 2, кв.18 та електронною поштою на адресу: maydanbereg@gmail.com

З повагою,

голова Ради                   Сакалош М.А.

Відповідь №2

берегово

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *