Громадськість Ужгорода вшанувала Карпатську Україну та її президента Августина Волошина

Громадськість Ужгорода вшанувала Карпатську Україну та її президента Августина Волошина

14 березня 2021 р., в рамках заходів з урочистого відзначення 82-гої річниці проголошення державної незалежності Карпатської України (14 – 15.03.1939), представники Закарпатської крайової організації Народного Руху України, громадських організацій та учасники бойових дій на сході України вшанували світлу пам’ять о. Августина Волошина, Президента Карпатської України (1939 – 1944), Героя України (посмертно) в м. Ужгород.

Було покладено корзину із живими квітами до пам’ятника о. Августину Волошину (набережна Незалежності) та пам’ятний віночок до меморіальної дошки на будинку по вул. Августина Волошина в м. Ужгород, де у довоєнний період проживав Августин Волошин з дружиною Іриною Петрик-Волошин.

Участь у поминальних заходах також прийняли уповноважені представники Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії, Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, Закарпатської крайової «Просвіти», Християнсько-народної спілки Закарпаття, Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух», українських військовослужбовців, добровольців та волонтерів.

За матеріалами пресслужбаи ЗКО НРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *