Громадськість Мукачева стурбована розглядом справи судді, що підозрюється у отриманні хабара

Громадськість Мукачева стурбована розглядом справи судді, що підозрюється у отриманні хабара

У вересні 2017 року на хабарі у 8 тис. грн. було затримано суддю Мукачівського міськрайонного суду М.Пака

Народна Рада Мукачева стурбована розглядом цього питання у вітчизняних судах, Нижче подаємо текст звернення організації в оригіналі.

14 травня 2018 року підготовче судове засідання по справі закрито та справу призначено до судового розгляду, відповідно складом суду винесено Постанову…. слід звернути увагу громадськості що з боку сторони захисту «пана судді» була спроба повернути обвинувальний акт на стадію досудового розслідування, та напривеликий жаль у такому клопотанні захиснику було відмовлено !!!! 
Ну а далі в жовті 2018 року відбулась заміна складу суду, оскільки один із складу відбув на заслужений відпочинок , і от вже сам розгляд призначено !!!
УВАГА !!!!
на 15 січня 2019року в Стрийському міськрайонному суді Львівської області
Якщо хтось з обвинувачених не захворіє , будем надіятись на справедливу феміду! 
Як кажуть: Fiat iustitia et pereat mundus – нехай буде правосуддя та згине світ (девіз германського імператора Фердінанда I – XVI ст.) 
Гнила судова система змiниться лише тодi, коли люди будуть приходити в суд вiдстоювати правосуддя не поодинцi, а громадою!
P.S.
До слова … про судів, корупцію: було б правильно, якби в кожному українському суді висіла на видному місця картина Герарда Давида “Суд Камбіса” (1498 рік), написана на замовлення магістрату міста Брюге, яка була розміщена в ратуші у залі, де засідав суд.Це мало постійно нагадувати суддям випадок, що трапився в VI столітті до Різдва Христового. Хотілося б, щоб і наші судді про нього знали і пам’ятали: Суддя Зізамній отримав хабар і виніс несправедливий вирок. Перський цар Камбіс дізнавшись про корупцію, велів здерти з хабарника шкіру.Потім цією шкірою цар Камбіс наказав оббити суддівське крісло. На місце судді-корупціонера Камбіс призначив новим суддею сина Зізамнія. Віднині той повинен був вершити і пам’ятати на якому кріслі він сидить …. жорстоко ж правда!?! Зате дієво ….. а в нашому випадку

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *