Громада Ужгорода змусила міськраду скоротити посаду заступника мера, якого звинувачують у хабарництві (відео)

Громада Ужгорода змусила міськраду скоротити посаду заступника мера, якого звинувачують у хабарництві (відео)

Сесія Ужгородської міської ради розпочалася блокуванням трибуни представниками громадськості та атовцями з гучними вигуками «Цапа геть! Андріїву ганьба!» В сесійній залі також перебували у великій кількості представники правоохоронних органів. Напередодні учасники бойових дій ночували у приймальні Ужгородського міського голови з вимогами припинити корупційні схеми та оборудки.

Головною вимогою  було звільнення з посади першого заступника міського голови Іштвана Цапа, якого наразі судять за хабарництво.

Мітингувальники не пустили міського голову Богдана Андріїва сісти у мерське крісло і той вимушений був покинути сесійний зал разом із депутатською більшістю. За деякий час мер повернувся і пообіцяв внести у порядок денний питання про скасування посади першого заступника міського голови у штатному розписі Ужгородської міськради.

Громада дозволила Андріїву розпочати сесію і одразу питання про відставку Цапа було проголосовано більшістю голосів. Ужгородський мер також віддав свій голос за цю пропозицію.

Раніше «Трибуна» повідомляла:

Наші вимоги прості – якщо Андріїв не може звільнити,звинуваченого прокуратурою у корупції заступника Цапа, то хай ідуть у відставку обоє. Вимагаємо незалежного аудиту багатомільйонних витрат на ремонти доріг та компенсацій за маршрутні перевезення, – повідомляє в мережі Фейсбук Павло Федака.

Як Ужгородські депутати посаду першого заступника скоротили

Як Ужгородські депутати посаду першого заступника скоротили #Ужгород #сесіяміськради #ІштванЦап #першийзаступник #активісти #вимога #рішення #корупція

Опубликовано ЗІДО Четверг, 8 февраля 2018 г.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *