Громада Тячівщини обурена діями місцевих чиновників

люстратори-ТячівГрупа громадських активістів, учасників майдану, представників Тячівської районної народної ради та загонів народної самооборони навідались до окремих посадовців Тячівщини, щоб висловити їм недовіру громадськості та вимоги скласти свої повноваження.

За їх словами, згідно рішення зборів представників органів місцевого самоврядування і громадськості Тячівського району від 21 лютого 2014 року, народного віче у Тячеві та сесії районної ради, всі керівники колишньої влади, які працювали у той час на ключових посадах району, повинні були добровільно піти у відставку. Однак цього вони не зробили, таким чином кадрові зміни на Тячівщині так і не відбулися. Хоч в інших регіонах процес очищення влади та народної люстрації пройшов ще в березні місяці цього року.

Окрім цього посадовцям, які потрапили за результатами вищеназваних рішень до так званого «чорного списку» була надана можливість виправити ситуацію з хабарництвом, навести порядок у своїх колективах і розпочати працювати та жити добросовісно. Проте керівники деяких установ не змогли бодай щось змінити на краще. Більше того: якщо у березні місяці прояви корупції дещо зменшились, то з квітня ситуація у районі знову погіршилась. За словами голови Тячівської районної народної ради Віталія Бенчака, значно зросла кількість звернень громадян щодо незаконних дій окремих керівників, особливо у сфері надання послуг. Це найбільше збурило громадськість та стало причиною таких рішучих революційних вчорашніх дій з боку активістів.

Також окремим питанням, на яке очікує відповідь громадськість є виконання рішення сесії районної ради про заборону на території району осередків Партії регіонів та Комуністичної партії, а також вихід із партії тих посадовців, які досі займають керівні посади.

Відтак рішуче налаштовані активісти навідалися до керівників структур: Тячівського районного відділу міграційної служби, районної лікарні, районної поліклініки, управління соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування громадян, районної ради та апарату райдержадміністрації.

Мали намір зустрітися з начальниками: управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, міжрайонного управління водного господарства та відділу культури райдержадміністрації, проте їх не виявилось на робочому місці.

Учасники акції повідомили керівникам, що громадськість не задоволена їх роботою та пригадали їм про обіцянки боротися з корупцією, а у разі їх невиконання звільнення свого робочого місця молодим, більш дієвим та перспективним особам. В результаті таких візитів окремі посадовці написали заяви на звільнення. Втім, як зауважили активісти, в кожного є можливість відстояти своє місце на посаді, якщо їх підтримає колектив та громадськість Тячівщини.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *