Громада Рахівщини висунула останнє попередження владі та товариству «Марморош»

Косівська210 серпня 2013 року мешканці Рахова та Косівської Поляни, які перекрили гірську дорогу на Рахівщині, висунули останнє попередження представникам товариства «Марморош» та владі щодо негайного припинення будь-яких робіт із видобутку поліметалевих руд у краї. Протестувальники заявили: якщо до 17:00 13 серпня 2013 року так звані «бізнесмени» не вивезуть всю техніку з Рахівщини, люди вживатимуть усіх заходів, аби самотужки вивезти її за межі області.

Як повідомив голова Рахівської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Микола Косівський, таку вимогу громада висунула перед представниками правоохоронних органів, які прибули на місце перекриття гірської дороги задля з’ясування ситуації.

«Протестувальники вкотре підкреслили, що не припинять блокування дороги, аж допоки «Марморош» не забереться з нашої землі. Люди налаштовані категорично. Яких дій вживатимуть мешканці у разі невиконання вимог на разі вирішується. Проте люди сподіваються, що ділки самотужки заберуть техніку. Однозначно, що після демонстративного нехтування думкою горян та приниження їхньої гідності з боку київських ділків та місцевих ляльководів громада не відступиться», – повідомив свободівець.

Вже ближче до вечора суботи, мешканці Рахова, Косівської Поляни та навколишніх сіл почали з’їжджатися до території, де встановлено обладнання товариства «Марморош». Громада фактично заблокувала доступ до обладнання щоби не допустити продовження будь-яких робіт. Майже дві сотні людей висловлюють невдоволення владою району, яка не захищає інтереси своїх жителів, а утверджує інтереси олігархів. Особливо обурені бездіяльністю сільського голови мешканці Косівської Поляни, який практично самоусунувся від розв’язання проблеми громади, яка для цього його обрала.

Як вже повідомлялося, 9 серпня 2013 року у Рахові активісти районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” разом із місцевими мешканцями пікетували районну державну адміністрацію, вимагаючи вжити заходів щодо припинення видобутку поліметалевих руд на Рахівщині, яке попри незгоду громади проводить товариство “Марморош”. Відсутність належної реакції з боку влади змусила  громаду перекрити гірську дорогу, якою горе-бізнесмени доправляють воду задля ведення геологорозвідувальних робіт в урочищі “Рударня”. У ніч з 9 на 10 серпня понад дві сотні горян приєдналися до жителів Рахова та активістів Рахівської “Свободи”.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.