Громада Хуста заставила мера Кащука відзвітуватися

Хуст3Cьогодні   в 15-00 в районному будинку культури, буде звітувати мер Хуста Кащук , а от про що буде звітувати він  і сам Кащук на вірно не знає-  повідомив громадський активіст Келемен Роман на своїй сторінці в фейсбук.

Вчора на громадській раді , заступник мера Аннишинець переконував всіх  , що зроблено багато , мер трудиться з зранку до ночі (при цьому весело сміявся , адже і сам не вірив, що говорив ). Нагадую всім, що саме підтиском громадських активістів на виконання закону п. 1 ст. 75 «Про місцеве самоврядування в Україні»  «Органи та посадові особи місцевого самоврядування є підзвітними, підконтрольними і відповідальними перед територіальними громадами. Вони періодично, але не менш як два рази на рік, інформують населення про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, місцевого бюджету, з інших питань місцевого значення, звітують перед територіальними громадами про свою діяльність»

Громада має невід’ємне право заслуховувати публічні звіти органів і посадових осіб про їхню діяльність та давати їм оцінку. Законодавчі норми зобов’язують представників місцевої влади бути підзвітними і підконтрольними територіальній громаді.

Отож, одним із основних принципів здійснення місцевого самоврядування відповідно до ст. 4 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” є підзвітність та відповідальність перед територіальними громадами їх органів та посадових осіб.  А от про що, Кащук буде звітувати, прошу всіх прийти в будинок культури та послухати , а потім задати питання меру, згідно його звіту . Можливо роботу-звіт Кащука ,буде визнано не задовільною . Нагадую,що за 20 років незалежності, жоден хустський мер не звітував перед громадою.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

2 Comments

  1. Кащук “Смірно!”
    Аферист Келемен призначив тобі звіт.
    Анекдот, та й годі!
    І така поважна газета публіує це в новинах, а не в анекдотах.

  2. Ми знаємо який ти хустянин, але сам Кащук сьогодні визнав свою роботу не задовільною. Сьогодні дійсно Кащук виглядав розгублено, тому що багато наобіцяно , але авантюри закічуються і настає реальність з якої виходу немає , є критична точка неповернення і мер це дуже добре розуміє , думка шавок які співають Кащуку херуіми вже і його мало цікавить тут треба спасати свою шкуру. (а це його близьке оточення які дійсно там случайні ). А для тебе дуріку, я не сто доларів щоб тобі любитись , головне щоб Кащук тебе не розлюбив , бо що будеш робить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.