Готувати бійців «Донбасу» будуть на колишній військовій базі в Закарпатській області

СеменченкоСьогодні на Закарпатті перебуває командир 2-го Батальйону спеціального призначення «Донбас», народний депутат України, член фракції «Самопоміч» Семен Семенченко.

Як повідомив Семен Семенченко , метою його візиту є ряд питань, серед яких покращення антикорупційної роботи в нашому регіоні, створення Громадської ради при управлінні лісового господарства з метою недопущення безконтрольних вирубок лісів, а також вирішення питання бази для військової підготовки бійців батальйону «Донбас».

Щодо створення бази підготовки бійців, то Семен Семенченко вже мав зустріч із начальником управління МВС України в закарпатській області Сергієм Шараничем і отримав максимальне сприяння.

Зокрема, підготовка бійців «Донбасу» буде відбуватися на колишній військовій базі «Шипка» в Мукачівському районі.

Як повідомив Семен Семенченко нашому кореспонденту, до лав «Донбасу» вже увійшло 40 закарпатців, які є окремою ротою в батальйоні.

Для довідки. База «Шмпка» була створена 31 серпня 1974 року. Саме тоді було прийнято рішення про її спорудження та обрано місце розташування – на західному кордоні радянської імперії неподалік від Мукачева, біля Нового Села (тепер Шенборн) та Лескового (Форгош). Основним призначенням станції було – виявлення балістичних ракет супротивника, які націлені на територію СРСР. Станція виконувала дуже важливу функцію в умовах протистояння між двома військовими блоками в умовах “холодної війни”.

Назва “Шипка” виникла через позивний, бо раніше тут був розташований пункт наведення авіації. Шипка – це гора у Болгарії, що стала відомою під час російсько-турецької війни.

transkarpathianews.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *