Гості з Хорватії завітали на День міста Хуст (ФОТО)

У складі делегації – мер міста Липовляни Маріо Рібар та голова української національної  меншини Липовлян Іван Семенюк.

Іноземні гості відвідали славнозвісну Долину нарцисів, побували у фермерському господарстві Бараново та з головної сцени привітали хустян з 925 – ою річницею міста.

– Цей візит дозволить не тільки обмінятися поглядами і досвідом у різних сферах нашої діяльності, але передусім стане базою для розвитку нових контактів. Маю надію, що вже найближчим часом партнерське співробітництво між нашими містами лише поглиблюватиметься, а досягнуті в ході перебування делегації домовленості набудуть конкретної реалізації і принесуть реальні результати, сприятимуть культурному та економічному розвитку наших міст – наголосив мер міста Липовляни Маріо Рібар.

Довідково. Липовляни – містечко в Хорватії. За переписом 2001 року, громада налічувала 4101 жителя, з яких 85,7% були хорватами. Другими за чисельністю були українці з часткою 4,3%, дві інші помітні національні меншини словаки та чехи становили 3% і 2,4% відповідно.

Відомі Липовляни найстарішою українською греко-католицькою церквою, заснованою першими українськими переселенцями в часи Австро-Угорської імперії.

SAMSUNG гості2

Хустська міська рада

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *