Doc.ua запис до лікаря

Горе-активісти “сидять в печінках” населення гірської Стужиці (відео)

Горе-активісти “сидять в печінках” населення гірської Стужиці (відео)

Колишній працівник СБУ Владислав Каменца, якого система “відригнула” в молодому віці за різноманітні оборудки, дуже хоче всістися в крісло директора Ужанського національного природного парку. З цією метою він систематично влаштовує різноманітні провокації з використанням навиків роботи у спецслужбі. Цього разу новоспечений активіст розпустив чутки про вирубку 400 метрів кубічних ділової деревини для вивозу за кордон працівниками нацпарку в районі села Стужиця Великоберезнянського району. З “дестабілізатором” на місце події вирушила знімальна група телеканалу “Сіріус”, який належить родині Балог та активіст Павло Павлов. Реалії виявилися далекими від поданого Владиславом Каменцою – на сільських пасовищах, які заросли чагарником, у кількох місцях селяни зрубали покручені дерева, які зразу на місці порубали на дрова.

Голова села Юрій Шоляк повідомив, що село не є газифікованим і для опалення на сезон необхідно 3000 кубометрів дров, Ужанський нацпарк забезпечує до 1000 кубометрів на рік, в першу чергу школу, садок, бюджетні заклади, безкоштовно воїнів АТО та родини атовців. Решту дров селяни змушені заготовляти на власних пайових землях, захаращених чагарником. Завдяки псевдоактивістам рубка зарослів подається, як вирубка столітніх пралісів з метою дестабілізації ситуації.

Заїзжі гастролери змушують місцеве населення мобілізуватися і відстоювати своє законне право мати тепло в хаті. Кілька десятків мешканців Стужиці, серед них ветерани АТО, прийшли поспілкуватися з особами, які переслідують меркантильні інтереси.

Світлана Голубка задала горе-активістам просте запитання – покажіть нам місце де вирубано 400 метрів кубічних дров  ділової деревини. Активісти викручувалися мов вужі на пательні, розуміючи, що провокація не вдалася. На відміну від Рахівщини, Воловеччини, Тячівщини в районі Ужанського національного природного парку немає суцільних рубок лісів, що засвідчують міжнародні інстанції.

Поліція, яка прибула на місце події відібрала покази та забезпечила охорону активіста Каменци, котрому місцеві атовці пообіцяли наступного разу засунути “копача в одне місце”.

Чергова мильна бульбашка скандалістів лопнула, але у мешканців Стужиці та працівників Ужанського національного природного парку залишилися неприємні відчуття від спілкуванням з чимось бридким і непорядним.

Раніше “Трибуна” вже висвітлювала бурхливу діяльність активіста Владислава Каменци:

Закарпатські Атовці вивели на чисту воду шахрая з сумнівними документами помічника нардепа (відео)

Закарпатські “активісти” купляють антикорупційні посвідчення журналістів (фото)

Владислав Каменца читає карту села догори ногами. Мешканці Стужиці шоковані…
Шеф! Всьо пропало! Міфічні 400 гектарів вирубаного лісу не вдалося розшукати

http://

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *