Голову Закарпатської ОДА звинуватили у крадіжці асфальту (ФОТО)

Про це повідомляють “Новини Хустщини”.

Громадські активісти виїхали по проханню жителів Хустського району  , яких обурює те, що  дороги району  в суцільних ямах, а голова Закарпатської ОДА Губаль прокладає  асфальтну дорогу на свій вівчарник  . Коштів на ямковий ремонт  з бюджету не виділяється , а якщо є кошти то немає асфальту , а якщо є кошти та асфальт то немає ,кому це зробити.  Але, якщо губернатор Закарпаття  захоче собі прокласти асфальт на дачу , чи вівчарник то все це зразу знаходиться і виконується  .

Піддається  сумніву і те , що за це дорожнє покриття, яке веде на вівчарник губернатора  були сплачені кошти . Все це асфальт та щебінь зекономлено – вкрадено  на ремонті дорожнього покриття державних та комунальних  доріг краю . Дорогу, яку зробили на вівчарник закарпатського губернатора по якості виконання робіт перевершує дорогу на дачу  Балоги В.І. в с. Синяк та дорогу на  базу відпочинку «Золоту Гору» регіонального екс-губернатора Ледиди.   Своє слово жити по – новому Наш губернатор дотримується  і дійсно він зажив по –новому : бізнес росте як на дріждях  , машини , нерухомість , жінка директор школи , асфальтна дорога на вівчарник ,…..

Асфальт для вівчарника закарпатського губернатора Губаля возять з Ужгороду в автомобілях «ДАФ» з підігрівом асфальту  . Роботи виконує місцева дорожна служба ДРСУ м. Хуст . Асфальт укладав новий «асфальтоукладчик» , який був привезений з м. Ужгороду .  На фото є реєстраційні номера автомобілів і неважко буде з’ясувати , кому належать автомобілі, які викладають дорогу та прокатують узбіччя дороги щоб губернатора не качало на новому джипі .

дорога 5дорога2дорога3дорогадорога4дорога5

Також ми на прохання жителів с. Монастирець Хустського району – виборчий округ депутата Хустської районної ради Губаля В.І., він же губернатор краю  , приїхали подивитись, який стан доріг в його виборчому окрузі . На фото можна подивитись, що населений пункт вкритий ямами , а ями засипають гравієм з річки Ріка . Жителі села «по –доброму» згадують свого депутата, можна навіть на відео прослухати . Чи відвідує депутат свій виборчий округ видно навіть по табличці на сільській раді . До речі пане губернатор при в’їзді в с Монастирець відсутній навіть знак з назвою села .

Так звідки асфальт пане губернатор ??? За які кошти прокладається дорога до Вашого вівчарика з дачею ????

дорога7 дорога6

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Голову Закарпатської ОДА звинуватили у крадіжці асфальту (ФОТО)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *