Голову Полянської ОТГ звинувачують у відмиванні коштів

Голову Полянської ОТГ звинувачують у відмиванні коштів

Про це повідомляється у спільноті Полянська Громада у мережі Фейсбук.

Спустившись нижче сіл Родникова Гута та Родниківка та порившись на сайті інспекції державного архітектурно-будівельного контролю знайдено не перший злочин Полянського сільського голови Дрогобецького Івана Івановича, де висвітлено декларацію про готовність об’єкта до експлуатації серія ЗК 143162982658 зареєстровану в 2016 році з завершеного капітального ремонту утримуючої підпірної стінки по вулиці Духновича в с. Поляна, Свалявського району, на яку з сільського бюджету спрямовано 460,0 тис. грн. нижче додається.
Як не дивно, технічний нагляд здійснювала вже відома корупційна фірма ПП Габіон, керівник Скорський В.П., яка засвічена в розкраданні Дрогобецьким та Арендашом понад 300,0 тис. грн., в Родниківським сільській раді при розкраданні коштів на будівництво дороги та берегоукріплення.
Але відмивання коштів та фіктивне оформлення здачі актів прийомки передачі виконаних робіт виконав славнозвісний ПП Комунал, керівником якої являється родич Дрогобецького – Бочко Генріх Георгійович.
Дізнавшись про цікавий факт та з метою народного контролю за використанням бюджетних коштів здійснено огляд стану виконаних робіт та встановлено, що за станом на 20.03.2017 року ведена, ще в 4 кварталі 2016 року в експлуатацію, а значить завершена будівництвом підпірна стінка так і не будувалась. На фото нижче зафіксована висипана одна машина каміння взамін виконаних робіт на суму 460,0 тис. грн.
Ось так громадо, нас тримає за дурнів голова Полянської ОТГ Дрогобецький Іван, який в минулому році лише на цьому одному об’єкті привласнив собі через ПП Комунал не виконавши ніяких робіт з капітального ремонту стінки аж 460,0 тис.грн.
Цікаво, а куди дивляться наші славнозвісні правоохоронці??? то у них з під носа Валік та Льотчик машину лісу украдуть… то посадовець такий як Дрогобецький привласнить 460,0 тис. грн !
Складається враження, що посадовці Полянської ОТГ з стажем роботи в 2 скликання на чолі із злочинцем від партії Регіонів Дрогобецьким, здійснюють нахабне та зухвале розкрадання бюджетних коштів в великих розмірах не дивлячись ні на те, що вони ж тут живуть, та не думають не тільки про своє майбутнє ай взагалі й теперішнє. За такі злочини все рівно рано чи пізно прийдеться відповідати.
Цікаво, чому на агітаційних зборах організованих в селі Поляна в минулому році на підтримку Дрогобецького він не розказав громаді за свої здобутки-прибутки та злодійські методи управління, як вміло він зумів украсти аж 460,0 тис. гривень за які тепер йому прийдеться відповідати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.