Голову Мукачівської райради Михайла Ланя пропонують призначити Амбасадором Закарпатської області

Про можливі шляхи нейтралізації впливів рф на території Словаччини пише в своєму телеграмі Павло Федака  – https://t.me/P_Fedaka/501
❗️Словацький бастіон – непублічна дипломатія Андрія Єрмака та Михайло Ланьо в якості Амбасадора Закарпатської області
📍Маємо визнати відверто, що Україна провалила напрямок стратегічних комунікацій зі Словацькою Республікою.
❗️Російські гроші та пропаганда антиукраїнських наративів у соцмережах та ЗМІ Словаччини сформували запит на відповідну риторику політиків, що підтвердили нещодавні парламентські вибори в цій країні та формування нового уряду на чолі з Робертом Фіцо.
📍Нам потрібні нестардатні рішення для того щоб протидіяти ворожій дезинформації на території Словаччини.
📍Необхідно шукати точки дотику з широкими масами населення сусідньої країни, достукатися до сердець пересічних словаків.
📍Тут в допомозі Україні має стати культурний фронт.
❗️6 років тому Словаччина пережила кінематографічний «вибух» через вихід на екрани словацько-українського фільму «Межа» (словац. Čiara, англ. The Line), який став найкасовішим словацьким фільмом за всю історію словацького кінопрокату та до цього часу є культовим для закарпатців і словаків.
❗️Шаленим успіхом фільм зобов’язаний правдивому сюжету про долю контрабандистів цигарок на прикордонній території між Україною та Словаччиною, високій майстерності словацьких та українських акторів.
❗️Світові кінокритики порівняли «Межу» з найкращими роботами Гая Річі, та «Хрещеним батьком» Копполи.
📍20 вересня 2017 року Словацький Оскарівський Комітет обрав фільм «Межа» як фільм-претендент від Словаччини на ювілейну 90-ту церемонію вручення кінопремії «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».
📍Погодьтесь – це екстраординарна подія в культурному житті Словаччини.
❗️Продюсером цього фільму був Андрій Єрмак (теперішній керівник Офісу Президента України). 29 серпня 2017 троку він ексклюзивно презентував стрічку «Межа» для ужгородців в кінотеатрі «Доміон».
📍Тепер ви зрозуміли зміст який я вклав у заголовок публікації.
📍Андрію Борисовичу треба проявити свій хист непублічного дипломата, частину роботи покласти на одного із заступників начальника Закарпатської ОВА, який вільно володіє словацькою мовою та компетентний у певних сферах українсько-словацьких відносин.
📍До чого тут голова Мукачівської районної ради Михайло Ланьо?
📍Подейкують, що він був прототипом українського мафіозі з «Межі».
📍Не шукайте у моїх посилах іронію. Ще раз наголошую – нам потрібні нестардатні рішення для протидії російській пропаганді на території Словаччини.
📍Тому пропоную керівництву Закарпатської ОВА включити Михайла Ланя до інституту Амбасадорів Закарпатської області, хай використовує свої зв’язки на благо україно-словацьких відносин.
📍Також пропоную зробити Амбасадором Закарпаття одну з найкращих акторок України – пані Римму Зюбіну, яку дуже добре сприймає словацький поціновувавч фільму «Межа».
📍Я описав один зі стратегічних напрямків роботи для покращення українсько-словацьких відносин.
📍Пропоную євроінтеграторам з громадського сектору, які освоюють грантові кошти також долучатися до цього важливого напрямку діяльності.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *