Головою Апеляційного суду Закарпаття обрали Миколу Крегула

КрегулНовий голова Апеляційного суду Закарпаття обраний строком на 1 рік. Призначення заступників голови Апеляційного суду Закрапатської області поки що відкладено.

Як відомо, 10 квітня 2014 року набрав чинності Закон України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні».

Зазначеним законом було внесено зміни до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», зокрема до частини 2 статті 20, яка визначає порядок призначення суддів на адміністративні посади. Так, відповідно до нової редакції даної статті голова апеляційного суду та його заступники призначаються на посади строком на один рік шляхом таємного голосування із числа суддів цього суду.

У зв’язку із цим виконуючим обов’язки голови апеляційного суду Закарпатської області Віталієм  Дроботею було ініційовано скликання зборів суддів.

Відповідно до порядку денного збори суддів затвердили Порядок призначення голови та заступників голови апеляційного суду Закарпатської області.

На посаду голови суду претендували два кандидати: Дроботя Віталій Васильович та Крегул Микола Миколайович.

Заслухавши пропозицію суддів апеляційного суду Закарпатської області, обговоривши запропоновані  кандидатури на посаду голови суду,  керуючись приписами частин 1, 5 статті 115 та частини 2 статті 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», шляхом таємного голосування збори суддів призначили Крегула Миколу Миколайовича на посаду голови апеляційного суду Закарпатської області строком на один рік.

В засіданні зборів суддів оголошено перерву. Питання призначення заступників голови суду та розгляд інших питань порядку денного відкладено.

Прес-служба апеляційного суду Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *