Головний регіонал Ужгорода подасться у нардепи

адамчукЧинний почесний консул Словацької Республіки у смт.Великий Березний Олег Адамчук балотуватиметься у народні депутати на позачергових виборах до парламенту, що відбудуться 26 жовтня. Боротиметься він за мандат в Ужгороді та Ужгородському районі.

Як інформує  Нове Закарпаття  колишнього регіонала на виборах висуватиме “Фронт змін”.

Нагадаємо, Олег Адамчук довгий час очолював Ужгородську міську організацію Партії регіонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Головний регіонал Ужгорода подасться у нардепи”

  1. Треба було заборонити цю ворожу для України політсилу – партію ригалів (ПР).Тепер всі її бувші члени (без винятку) перефарбуються і стануть членами інших партій та будуть із себе “корчити” великих патріотів держави. Вони суки привикли жити не по законах (мати недоторканість,володіти шикарними авто, будинками і дачами та іншою нерухомістю,відпочивати із своїм чадом на самих дорогих курортах світу і за рахунок пересічних громадян збагачувати свою власну кишеню та за короткий час стати мільйонером,а в більшості випадків – мільярдером в інвалюті). Тому виборцям перед тим,як кинути бюлетень у скриньку, слід добре зважити, за кого ж віддати свій голос,щоб потім наступні 5 років не бідкатись,що погано живемо.У той же час, ці так би мовити жулики і шахраї, за наш рахунок будуть бичувати. Не допустимо цього і проявім високу свідомість та громадянську позицію із зазначених питань. Досить було страждати українцям. Слава Україні та її героям і патріотам!

  2. ТО Галицсько-Стрийські хлопці на фотографії, вручають єдин другому партійні білети партії ригіоналів – М,Н, Комарницький -директор 20 школи містаУжгород та Олег-Ігорь Адамчук всюдисущий член різних спільнот і партнер комерції у Клюєва і Ковача Васі Іліча .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *