Watsons UA

Головний регіонал Ужгорода подасться у нардепи

адамчукЧинний почесний консул Словацької Республіки у смт.Великий Березний Олег Адамчук балотуватиметься у народні депутати на позачергових виборах до парламенту, що відбудуться 26 жовтня. Боротиметься він за мандат в Ужгороді та Ужгородському районі.

Як інформує  Нове Закарпаття  колишнього регіонала на виборах висуватиме “Фронт змін”.

Нагадаємо, Олег Адамчук довгий час очолював Ужгородську міську організацію Партії регіонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

3 відповіді до “Головний регіонал Ужгорода подасться у нардепи”

  1. Треба було заборонити цю ворожу для України політсилу – партію ригалів (ПР).Тепер всі її бувші члени (без винятку) перефарбуються і стануть членами інших партій та будуть із себе “корчити” великих патріотів держави. Вони суки привикли жити не по законах (мати недоторканість,володіти шикарними авто, будинками і дачами та іншою нерухомістю,відпочивати із своїм чадом на самих дорогих курортах світу і за рахунок пересічних громадян збагачувати свою власну кишеню та за короткий час стати мільйонером,а в більшості випадків – мільярдером в інвалюті). Тому виборцям перед тим,як кинути бюлетень у скриньку, слід добре зважити, за кого ж віддати свій голос,щоб потім наступні 5 років не бідкатись,що погано живемо.У той же час, ці так би мовити жулики і шахраї, за наш рахунок будуть бичувати. Не допустимо цього і проявім високу свідомість та громадянську позицію із зазначених питань. Досить було страждати українцям. Слава Україні та її героям і патріотам!

  2. ТО Галицсько-Стрийські хлопці на фотографії, вручають єдин другому партійні білети партії ригіоналів – М,Н, Комарницький -директор 20 школи містаУжгород та Олег-Ігорь Адамчук всюдисущий член різних спільнот і партнер комерції у Клюєва і Ковача Васі Іліча .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *