Головний санітарний лікар України заявив, що до сплеску коронавірусу на Закарпатті призвели масові гуляння

Головний санітарний лікар України заявив, що до сплеску коронавірусу на Закарпатті призвели масові гуляння

Сплеск інфікування коронавірусом у деяких районах Закарпатської області став причиною масових святкувань в регіоні. Про це в ефірі програми “Пульс” на телеканалі “112 Україна” повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

“В Закарпатській області в трьох районах за результатами епідрозслідування було встановлено, що до сплеску захворюваності привели саме масові святкування: весілля, дні народження, також святкування релігійних свят, коли сім’ї з’їжджалися з різних сіл, святкували це все, і за тиждень вони всі ставали контактами і протягом тижня реєструвалися нові випадки коронавірусної хвороби”, – заявив Ляшко.

Нагадаємо, на початку липня в Закарпатській області посилили карантинні обмеження. Влада області вирішила обмежити час роботи закладів громадського харчування та установ розважальної діяльності до 22 годин. Також обмежено проведення богослужінь у приміщеннях храмів, молитовних будинків та інших культових спорудах. Богослужіння дозволено проводити тільки на відкритому повітрі з дотриманням всіх вимог протиепідемічних заходів.

Крім того, із-за погіршення епідемічної ситуації на всій території області з 4 липня заборонено:

– функціонування установ (приміщень), які здаються в оренду для проведення масових заходів (весіль, випускних вечорів, поминальних заходів тощо);
– функціонування речових ринків на території Міжгірського району.

За станом на ранок 7 липня в Україні зафіксовано 49 607 випадків зараження коронавірусом. За добу Covid-19 підтвердили у 564 громадян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *