Головну книгозбірню Тячівщини на один день перетворили на колибу з посиденьками (ФОТО)

26 травня районна бібліотека створила справжні цімборські посиденьки. Поетичні читання, жарти, закарпатські співанки все це відбувалось в книгозбірні цього дня.
Власні вірші читали письменники Тячівщини – Юлія Драгун, Валентина Спащук,  Наталія Орос, Аліна Новаленко, Михайло Град. Також зав. довідково-бібліографічним відділом Галина Волос  прочитала жартівливий вірш про роботу бібліотечних працівників.
В’язанкою закарпатських пісень потішили фольклорний колектив «Буштинські газдині», «Грушівські кумочки» з супроводом Ю. Крегула та  Мирослав Шваля.
Бібліотекарі та клубні працівники району розповіли про книжкові цікавинки, які варто почитати, поділилися враженнями від прочитаних книг, дискусували, читали жарти, фіглі, згадували про давнішні звичаї та традиції. А «Грушівські газдині» відтворили посиденьки в давнину.
Після «Буштинські ґаздині» разом з «Грушівськими кумочками» запросили всіх охочих до танцю під жартівливі коломийки, де всі гарно розважилися.
Наприкінці свята директор ЦБС привітала іменинників, які святкували день народження цього дня – це Пермінова Н. та Рекіта Г. та запитала всіх присутніх про враження від посиденьок.
На святі було багато присутніх, як і колег, так і користувачів бібліотеки. Ведучі свята Нодь Н.К. та Патяник Л.М. наголосили про значення книги в житті людини та як може книга вплинути на долю кожного з нас.
CIMG1225 CIMG1223CIMG1310

CIMG1147

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *