Головна новорічна ялинка Закарпаття засяяла святковими вогнями

Головна новорічна ялинка Закарпаття засяяла святковими вогнями

У середу, 19 січня, головна новорічна ялинка Закарпаття запалила свої вогні на площі Народній в Ужгороді.

Зелена красуня подолала шлях відстанню у 250 кілометрів і тривалістю майже три доби, аби тішити ужгородців та гостей обласного центру протягом різдвяно-новорічних свят. Дерево припарадили кілометром гірлянд і півтисячою прикрас, а мороз щедро присипав головний святковий атрибут області сріблом.

Засвідчити свою пошану мальовничому краю та його мешканцям завітав Святий Миколай зі своєю свитою. Раділи їм сотні дітей, які приїхали до Ужгорода з усіх куточків Закарпаття. Розважали маленьких гостей театралізованим дійством, яке втілили актори Закарпатського академічного обласного театру ляльок «БАВКА». На головній новорічній сцені краю грали, співали і танцювали казкові персонажі – сніговики, ялинки, зайчики та пінгвіни, янголи, гноми, чарівні птахи… Насичена та енергійна ігрова програма не дала змерзнути жодному маленькому носикові. Співи і радісний сміх малечі сповнив святковою атмосферою усю центральну площу області.

Ну, і яке ж свято без подарунків? Доброго настрою кожній дитині додали солодкі сюрпризи. А до того позитивні емоції юним глядачам дарували казкові персонажі вистави «Дві Снігуроньки і один Новий рік», яку представили на сцені Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв

Яскравий фінал дійства ознаменували тисячі вогників, які засяяли на 20-метровій ялинці і зігріли усіх присутніх на площі теплом прийдешніх свят.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *