Голові секретаріату Мукачівської міськради оголосили підозру за створення перешкод у депутатській діяльності (документ)

Голові секретаріату Мукачівської міськради оголосили підозру за створення перешкод у депутатській діяльності (документ)

Про це повідомляє телеграм-канал Paragraph.Закарпаття.

Ковід призначається за вказівкою, якщо головний лікар — твій вірний васал, а хазяїн діє за методичками московії

❗️У серпні цього року Андрій Балога дав вказівку секретаріату прибрати з сайту та деактивувати картки депутатів від фракції «За Майбутнє» у міській раді після фіктивного «рішення» партії про їхнє виключення.

❗️ Водночас депутати від фракції «За Майбутнє» виграли суд, який призупинив рішення партії та процедуру заміщення чинних депутатів до розгляду справ у суді.

❗️За таких обставин депутати від фракції «За Майбутнє» у міській раді повноважні згідно із законом і мали б працювати в сесійній залі.

❗️Але голова секретаріату Леонід Стегура, вірний васал свого господаря, відмовився виконувати рішення суду та блокував законні повноваження депутатів.

🤷🏻‍♂️ Як у кращих традиціях московії, міський голова сам вирішує, хто депутат, а хто — ні. Хтось просто подумав, що він мер десь у Бєлгороді, а не у демократичній державі.

❗️І ось з’явилася інформація, що Стегурі оголосили підозру за вчинення злочину ч.1 ст. 351 за створення перешкод у депутатській діяльності.

❗️Неборак Стегура, ховаючись від слідства, перескочив городину і сховався вдома, щоб не брати повідомлення про підозру.

❗️І тут знову, як у кращих традиціях московії, Балога для порятунку свого васала дає вказівку скандально відомому директору Мукачівської центральної районної лікарні Євгенові Мешку призначити Стегурі діагноз – коронавірус.

❗️Бідолашні поліціянти навіть вдягнули герметичні костюми, але і це не допомогло, бо то виявився суперсмертоносний вірус.

У сухому залишку:

❗️Балозі треба знайти ще когось, хто за його вказівкою не виконає рішення суду щодо поновлення у повноваженнях депутатів від фракції «За Майбутнє» і сяде за ґрати.

❗️ Завтра сесія міської ради, на який Балога має виставити на продаж 20 га коштовної землі Мукачева.

❗️У зв’язку із «скрутним» становищем Балога вирішив «з голосу внести» рішення про заборону відвідування депутатами фракції «За Майбутнє» сесій до вирішення справи у суді. Уважно слідкуємо, хто підтримає цю узурпацію влади. 

❗️Пройшло 200 днів війни й депутати мають нарешті визначитися: або вони живуть за принципами демократії, або диктатури.

Павло Федака з цього приводу пише- https://t.me/P_Fedaka/296:

❗️Мої джерела повідомляють, що нардеп Віктор Балога завтра намагатиметься перешкодити депутатам Мукачівської міськради від політичної партії «За Майбутнє»  бути присутніми на сесії органу місцевого самоврядування.

❗️Також мені стало відомо, що у начальника обласної військової адміністрації Віктора Микити увірвався терпець через те, що політичні ігрища нардепів заохочують агентуру фсб розкачувати ситуацію в краї.

❗️Тому завтра є велика вірогідність того, що повторяться події 23 березня 2022 року коли поліція поклала на землю кілька десятків молодиків з «армії Балоги», які не пускали депутатів до сесійної зали, а Віктору Івановичу довелося негайно злягти до реанімації.

❗️Правда планується маленька відмінність. ❗️Наручники вдягатимуть і організатору заколоту.

http://


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.