Голова Закарпатської ОДА запрошує представників мітингувальників на зустріч

коментПро це Олександр Ледида ще раз нагадав під час інтерв’ю для телеканалу «1+1» у четвер, 5 грудня. Керівник області розповів: у момент проведення понеділкової акції молоді біля ОДА його не було на робочому місці:
– У той час мене не було на місці. Я зателефонував  і сказав, що готовий зустрітися, – прийняти 10-15 осіб, представників громадських організацій і мітингувальників, й готовий їх вислухати, – нагадаємо, тоді, аби озвучити позицію Олександра Ледиди, до учасників акції вийшов перший заступник голови ОДА Ігор Свищо.
–  Я й сьогодні готовий зустрітися, але в той же час, маю знати про зустріч завчасно, бо треба формувати свій робочий графік, – наголосив керівник області.
На питання стосовно оцінки ситуації в області, акцій протесту, у світлі останніх подій в країні, голова ОДА підкреслив:
– Поважаю думку всіх мітингуючих, але також поважаю думку і всіх інших, котрі сьогодні виходять на роботу: лікують, вчать у школах, забезпечують життєдіяльність області, – на думку Олександра Ледиди саме завдяки їм сьогодні область живе у нормальному режимі: – Нема проблем з теплом, світлом, водою, перевали розчищаються, швидкі працюють.
На питання щодо особистого ставлення до останніх подій голова ОДА зазначив:
– Стосовно першої складової позиції мітингуючих – інтеграції у Європейський Союз – я неодноразово заявляв, що підтримую прагнення України до європейської інтеграції, – керівник краю вважає: за три останні роки в парламенті було прийнято найбільше законів, спрямованих на адаптацію законодавства до євростандартів.
–  Є помилки  тому, що коли приймалась адаптація законодавчої бази до стандартів ЄС, не висвітлювалась економічна складова: що ми будемо мати, у першу чергу, при зоні вільної торгівлі, – але Олександр Ледида впевнений, що парламент доопрацює економічні та законодавчі питання і Україна буде готова до підпису Угоди про асоціацію.
Також Олександр Ледида зауважив: ситуації з побиттям молодих людей правоохоронцями – неприпустимі:
– Те, що я побачив по телебаченню – однозначно неправильно по відношенню до молодих людей…  Була дана оцінка Президента, доручення Генеральному прокурору, створено спеціальну комісію для розслідування.
Щодо вимог мітингувальників стосовно відставки уряду:
– Це питання не вирішується ні в сільській раді, ні в обласній. Це має вирішувати Президент і більшість у Верховній раді.
Також Олександр Ледида ще раз наголосив: у Закарпатті на сьогодні ніхто, жодні силові структури, не протидіють мирним зібранням закарпатців, зокрема, студентів.

комент2
Інформує прес-центр ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.