Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль боровся за європейську інтеграцію на україно-польському кордоні (ФОТО)

В Ужанському національному природному парку відбулось засідання Координаційної Ради транскордонного біосферного резервату «Східні Карпати» за участі керівництва Бещадського національного парку (Польща), національного парку «Полоніни» (Словаччинна) та Ужанського національного природного парку (Україна).

москальВ засіданні, яке відкрив директор Ужанського НПП Віктор Биркович,  прийняв участь голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль. В ході зустрічі було обговорено важливу тему  транскордонного співробітництва між трьома країнами в межах резервату «Східні Карпати».  Очільник краю акцентував увагу на важливості відкриття пішого пункту пропуску «Лубня-Волосате» між Україною та Польщею. Геннадій Москаль  переконав польських колег щодо необхідності та важливості відкриття пішого пункту пропуску «Лубня-Волосате» для розвитку транскордонного туризму. Відкриття даного переходу надасть нові можливості в розвитку євроінтеграційних процесів. Геннадій Москаль наголосив на тому, що перехід повинен бути пішим, щоб не порушувати традиційності в охороні природи транскордонного біосферного резервату «Східні Карпати».

Керівництво польських парків запропонувало Геннадію Москалю зустріч в Польщі для більш детального обговорення та розроблення спільної концепції щодо відкриття переходу «Лубня-Волосате».

биркович


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.