Doc.ua запис до лікаря

Голова Закарпатської облради ввів у оману військовослужбовців АТО

чубірко5Про це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст Павло Федака.
У неділю, 26 квітня, мені зателефонував Ужгородський військком Микола Журавльов, який знаходиться на передовій поблизу Донецька. Микола сказав, що мав розмову з головою Закарпатської облади В.Чубірком і той погодився допомогти військовим з придбанням 5-ти розгрузочних жилетів та деяких інших потреб, утрясти деталі та передати необхідну амуніцію домовилися через мене.
Наступного дня я зателефонував Володимиру Чубірку, той підтвердив факт розмови але сказав, що розгрузок у нього немає і запропонував мені їх знайти, а він оплатить. Того ж дня я повідомив голові облради, що розгрузки та вітамінні препарати, які через незбалансоване харування потребують військовослужбовці АТО, коштуватимуть трохи більше 3 тисяч гривень, пан Володимир сказав, що це прийнятна сума і він зв’яжеться зі мною трохи пізніше.
Вчора, 3 травня, військком Журавльов запитався, як справи з його проханням, чи виходив на зв’язок Чубірко, я відповів, що ні, але розгрузки будуть, громадянин іноземної держави погодився придбати 10 комплектів розгрузок та наколінників для воїнів АТО. Микола з гіркотою згадав, як Володимир Чубірко просив його не надсилати повісток працівникам облради, адже вони виконують дуже важливу роботу…
Чесно кажучи, я не звик до того, що людина щось обіцяє і не виконує взяті на себе зобов’язання. Якби Чубірко просто відмовив, я би не образився, можливо у нього є більш важливі проблеми.
Дякую Сергію Ратушняку, Василю Цірику, Олександру Анталу, Роману Сараю за те, що чесно виконували свої обіцянки по відношенню до військовослужбовців АТО.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *