Голова Закарпатської облради ввів у оману військовослужбовців АТО

чубірко5Про це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст Павло Федака.
У неділю, 26 квітня, мені зателефонував Ужгородський військком Микола Журавльов, який знаходиться на передовій поблизу Донецька. Микола сказав, що мав розмову з головою Закарпатської облади В.Чубірком і той погодився допомогти військовим з придбанням 5-ти розгрузочних жилетів та деяких інших потреб, утрясти деталі та передати необхідну амуніцію домовилися через мене.
Наступного дня я зателефонував Володимиру Чубірку, той підтвердив факт розмови але сказав, що розгрузок у нього немає і запропонував мені їх знайти, а він оплатить. Того ж дня я повідомив голові облради, що розгрузки та вітамінні препарати, які через незбалансоване харування потребують військовослужбовці АТО, коштуватимуть трохи більше 3 тисяч гривень, пан Володимир сказав, що це прийнятна сума і він зв’яжеться зі мною трохи пізніше.
Вчора, 3 травня, військком Журавльов запитався, як справи з його проханням, чи виходив на зв’язок Чубірко, я відповів, що ні, але розгрузки будуть, громадянин іноземної держави погодився придбати 10 комплектів розгрузок та наколінників для воїнів АТО. Микола з гіркотою згадав, як Володимир Чубірко просив його не надсилати повісток працівникам облради, адже вони виконують дуже важливу роботу…
Чесно кажучи, я не звик до того, що людина щось обіцяє і не виконує взяті на себе зобов’язання. Якби Чубірко просто відмовив, я би не образився, можливо у нього є більш важливі проблеми.
Дякую Сергію Ратушняку, Василю Цірику, Олександру Анталу, Роману Сараю за те, що чесно виконували свої обіцянки по відношенню до військовослужбовців АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *