Голова Закарпатської ОДА звільнився згідно поданої ним заяви

Голова Закарпатської ОДА звільнився згідно поданої ним заяви

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №956/2019

Про звільнення І.Бондаренка з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації

Звільнити БОНДАРЕНКА Ігоря Самійловича з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

26 грудня 2019 року
Раніше “Трибуна” писала:

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко не розуміє, чому президент Володимир Зеленський звільнив його з посади. На його переконання, з усіма поставленими завданнями він упорався та демонстрував лише позитивні показники.

24 грудня Президент України Володимир Зеленський заявив, що вирішив звільнити  голів Львівської та Закарпатської ОДА – Маркіяна Мальського та Ігора Бондаренка відповідно. Таке рішення він пояснив тим, що після їх призначення жодного результату він не побачив.

Ігор Бондаренко, зі свого боку, заявив, що жодних передумов до звільнення не було. Також він у свій бік не чув жодних зауважень, передає “Новое время”.

Водночас він переконує, що впорався з усіма поставленими завданнями. Зокрема, за 5 місяців на посаді голови Закарпатської ОДА були лише позитивні показники за усіма напрямками. 

h

Також Бондаренко наголосив, що його команді вдавалося боротися навіть з справжнім бичем Закарпаття — контрабандою. Втім, підтвердити свою заяву будь-якими даними чиновник не зміг.

“Ми – дуже вдячні президенту за його рішення та не коментуємо його. Ми – люди командні”, – підсумував Бондаренко.

Виглядає так, що Ігора Бондаренка звільнили за провал команди Зе на виборах до ОТГ, якій пройшли минолої неділі., хоч офіційно за виборчу кампанію відповідав нардеп Ігор Кривошеєв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *