Голова Закарпатської ОДА зустрівся з Героєм України Леонідом Ходою

Голова Закарпатської ОДА зустрівся з Героєм України Леонідом Ходою
Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі ФБ Віктор Микита – голова Закарпатської ОДА:
“Серед нескінченного потоку робочих зустрічей цими днями одна була особливою, адже я вітав в адміністрації доброго друга, земляка, закарпатця, командира 1-ї окремої танкової Сіверської бригади, Героя України 🎖 полковника Леоніда Ходу.
Це високе звання наш краянин отримав за оборону Чернігівщини від російських окупантів, де разом з танковою бригадою першими зустріли ворога та не дали йому просунутися до столиці, завдаючи загарбникам важких втрат.
Майже всю свою військову кар’єру Леонід Хода прослужив на Закарпатті у складі 128-ї ОГШБр. З перших днів повномасштабного російського вторгнення він на передовій.
Нам із Леонідом, як офіцеру з офіцером, є про що говорити, про що радитися та над чим працювати. На війні не так багато часу для зустрічей, а тим паче зі справжніми героями.
Насамкінець передав Леоніду Ході мікроавтобус для розвідки бригади від закарпатців. Ми ніколи не забуваємо про наших земляків, де б вони не проходили службу, та в межах можливостей покращуємо їхнє матеріально-технічне забезпечення. Тож і цього разу допомагаємо бійцям ефективніше знищувати ворога.
Щиро дякую Леоніду за приємну зустріч та спілкування!
Ми усі пишаємося нашими героями!
🇺🇦 Україна пишається!”

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.