Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита прокоментував звинувачення у перешкоджанні роботі адвоката при викритті на хабарі судді

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита прокоментував звинувачення у перешкоджанні роботі адвоката при викритті на хабарі судді

Про це повідомляє в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/86

❗️Сьогодні голова Закарпатської ОДА Віктор Микита вперше спілкувався з журналістами краю. Місцем зустрічі було подвір’я Закарпатської обласної клінічної лікарні, першого закладу який відвідав новопризначений очільник області.

❗️Задав запитання щодо події, яку тиражують окремі всеукраїнські сайти, повідомляючи про перешкоджання Віктором Микитою, у якості співробітника СБУ,  діяльності одного з адвокатів 18  серпня. 2017 року.

❗️У цей день відбулося викриття працівниками СБУ та САП Генпрокуратури судді Берегівського районного суду на отриманні хабаря у сумі 500 доларів США. ❗️ При обшуку було виявлено ще 5723 доларів, 1250 євро і 34500 угорських форинтів. Суддя Фейір та його дружина заявили, що не знають, що це за гроші і членам їх родини вони не належать.

❗️Володимир Микита повідомив, що у зв’язку з загрозою знищення речових доказів був вимушений діяти відповідно до ситуації.

❗️На запитання про взаємовідносини з головою Закарпатської облради Володимиром Чубірком сказав, що перебуває з останнім у добрих стосунках і виступає за тісну співпрацю ОДА та облради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *