Голова Закарпатської ОДА ініціює запуск авіарейсу Ужгород – Будапешт

Голова Закарпатської ОДА ініціює запуск авіарейсу Ужгород – Будапешт
Незабаром відбудеться зустріч Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та його угорського колеги Петера Сійярто.
Дипломатія – це завжди вікно нових можливостей. Особливо це відчуває на практиці Закарпаття, коли йдеться про роботу з нашими стратегічними партнерами.
У нас багато спільних інфраструктурних, культурних, освітніх, туристичних, гуманітарних та інших проєктів, які ми разом реалізовуємо для добробуту регіону.
Однак хотів би виокремити один, який має велику перспективу і точно буде позитивно впливати на регіональний розвиток та міжнародні зв’язки двох країн.
Мова про можливість запуску авіарейсу Ужгород – Будапешт 🇺🇦🇭🇺
Враховуючи розвиток інфраструктури аеропорту «Ужгород», а також успішний досвід внутрішніх рейсів, настав час просувати питання щодо можливого запуску міжнародних рейсів до країн-сусідів, з якими у нас найбільший транспортний та пасажирський потік.
Саме тому звернувся до Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з проханням включити у порядок денний робочої зустрічі з угорським колегою Петером Сійярто обговорення питання можливості запуску міжнародного авіасполучення між Ужгородом та Будапештом.
Сподіваюся, наші колеги та партнери підтримають ініціативу і ми разом будемо працювати над розвитком таких важливих для усіх нас зв’язків.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *