Голова закарпатського “Спецконтролю” повідомив держтелебаченню про провокацію проти організації (ВІДЕО)

Голова закарпатського “Спецконтролю” повідомив держтелебаченню про провокацію проти організації (ВІДЕО)

спецконтрольДнями у мікрорайоні Барвінок були затримані двоє закарпатців з громадської організації «Спеціальний контроль» нібито за фактом вимагання хабара. За версією поліції затримані вимагали 4 тисячі доларів від працівників управління Укртрансбезпеки за те аби не оприлюднювати відео із компроматом на інспекторів цієї транспортної служби. Голова громадської організації Ростислав Бегеш ж в свою чергу зазначає – це провокація проти їхньої організації, яка за роки діяльності стала своєрідною кісткою в горлі порушників.

У ситуації розбиралась Nelya Yanchuk з Філії НТКУ «Закарпатська регіональна дирекція» – Тиса-1,Тиса FM

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Голова закарпатського “Спецконтролю” повідомив держтелебаченню про провокацію проти організації (ВІДЕО)”

  1. Тримайтеся Ростиславе! скрізь є покидьки і випадкові співпрацівники. Вашу організацію громадську не зламати, хтось намагється усіляко підставити ваших колег за їх активну діяльність по викриттю хабарників та корупціонерів у владі!
    Ви стали на заваді багатьом перевертням в мантіях, прокурорам, нечесним поліцейським, яким Ваша організація як кістка посеред гиртанки стала!
    Не здавайтесь, вас не зламати і не залякати! багато хто на цьому прикладі і не лише, переконані, як легко прибрати з дороги тих, хто викриває злочинців у владних структурах. Для них не існує святого, думаю, що суд детально дослідить факти інциденту і розтавить крапки над І.
    Вас не зламати, вас не скорити! Бог з ВАМИ, так як Ви особисто допомагали і допомагаєте тим, хто опинився у важкій життєвій ситуації, хто розчарувався у верховенстві права та правди.
    Держіться люди за ВАМИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *