Голова Виноградівської райради виявився корупціонером (оновлено)

любімовЯк повідомив  один із працівників Виноградівської районної ради, сьогодні працівники Служби безпеки України зачитали голові ради Олегу Любімову складений на нього протокол зі звинуваченням у скоєнні корупційних дій.

Деталей цієї справи та подробиць самого звинувачення поки що дізнатися не вдалося. Однак очікуємо на офіційне повідомлення уже найближчим часом.

Нагадаємо, Олег Любімов є неофіційною “правою рукою” Віктора Балоги у Виноградівському районі. Інформує видання Новини Закарпаття

Сам Любимов розцінює дії працівників СБУ, як прямий політичний тиск та політичну розправу , як над опонентом теперішньої партії влади.

Суть в тому, що на Олега Любімова вже складено протокол про корупцію за те, що він  не повідомив працівників СБУ, чи ще когось про  те, котрі його депутати не здали декларацію про доходи. Це при тому, що закон про статус депутата місцевої ради чітко визначає,  що депутат непідконтрольний та непідзвітний голові районної ради. Також два роз’яснення, котрі прийшли з Міністерства юстиції та Комітету ВРУ по місцевому самоврядуванню визначають, що пан Любімов не зобов’язаний контролювати депутатів у цих питаннях.

Голова райради давав такі ж відповіді працівникам СБУ, але останні на них просто не звернули увагу. «Це можна розцінювати виключно як політичний тиск», – зазначає Олег Любімов.

До того ж дійство проходило як «Маски-шоу». Працівники СБУ, пред’являючи свій  протокол, на словах представилися як Ляшко та Пшеничний.

«А взагалі вони влаштували в моєму кабінеті повний цирк: виламали двері, вигнали відвідувачів. Потім ще четверо працівників СБУ у цивільному підпирали двері плечима, щоб ніхто не міг зайти», – розповів пан Любімов. Про це інформує видання mukachevo.net.

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *