Голова Великолучківської сільради хоче здати в оренду дільничу лікарню (документ)

Голова Великолучківської сільради хоче здати в оренду дільничу лікарню (документ)

Представники ГО ” Громада за Майбутнє “, яка зареєстрована в грудні 2019 року активно слідкують за процесами, що відбуваються в с. Великі Лучки Мукачівського району, тому на засіданні сесії 23 грудня 2019 року були присутні представники нашої ГО. Згідно ЗУ “Про місцеве самоврядування” в Україні , ЗУ ” Про доступ до публічної інформації ” було проведено відеофіксацію засідання 37 сесії Великолучківської сільської ради.

Нашу увагу привернуло питання, яке не було зазначено в переліку, згідно Розпорядження сільського голови про скликання 37 сесії, однак як з’ясувалось воно вже було предметом розгляду на засіданні попереднюї 36 сесії сільської ради і через відсутність порозумінь між депутатами ради його було перенесено на розгляд 37сесії 23 грудня 2019року.

А САМЕ ПИТАННЯ:
щодо надання приміщення дільничної лікарні с. Великі Лучки –
ТОВ “БЛУ БЕРРІ”.

ГО “Громада за Майбутнє”
надає мешканцям с. Великі Лучки для огляду відео 37 сесії, зокрема, розгляд питання про оренду БУДІВЛІ ЛІКАРНІ села.
Просимо усіх небайдужих мешканців, долучитися до обговорення! Підтримати депутатів ради, які все ж мають здоровий глузд і розуміють, якщо приміщення лікарні віддадуть в довгострокову оренду товариству, то при проведенні реформи децентралізації:
ніякої мови про створення на базі приміщення лікарні медичного центру чи облаштування лікарні не може бути й мови!

ГО “Громада за Майбутнє ”
ЗАСУДЖУЄ ДІЇ ГОЛОВИ СЕЛА!

На відео ви побачите, як сільський голова Ярослав Чоп, після дискусії закриває дане питання словами:
ПЕРЕНОСИМО ДАНЕ ПИТАННЯ НА ІНШУ СЕСІЮ, однак на сайті сільської ради міститься рішення (N1562), за яке як бачите ніхто не голосував, в якому йде мова про звернення до відділу охорони здоров’я Мукачівської РДА щодо передачі приміщення лікарні в довгостроков оренду.

Хочемо нагадати, що у деяких людей слова різняться від діла, ще нещодавно
(07 жовтня 2019року) на сторінці фейсбука, був опублікований допис голови села Ярослава Чопа, про те що в недалекому майбутньому у відділені лікарні прийматимуть терапевт, дерматолог, мамолог та вузькі спеціалісти-лікарі
В грудні 2019 року активно лобіюється передача приміщення лікарні
ТОВ “БЛУ БЕРРІ”.
Хочемо нагадати, що нажаль, ТОВ “БЛУ БЕРРІ ” займається сільськогосподарською діяльностю а не ЛІКУВАЛЬНОЮ

Шановні мешканці села будьте в курсі всіх подій в с. Великі Лучки! Долучайтеся до захисту інтересів громади! Можливо знайдуться читачі з числа медичних клінік які допоможуть розбудувати нашу лікарню і нарешті вона запрацює для людей!
Адже наші селяни, громадяни України мають право на лікування, мають право, щоб в їх селі, в приміщенні лікарні проходили обстеження і лікувалися наші мешканці, пенсіонери, діти!
Не усі мешканці села, серед яких є вразливі сім’ї, інваліди, прикуті до ліжка, можуть собі дозволити проходити обстеження та лікування в мукачівській чи обласній лікарнях.

Ми повинні зберегти лікарню для нашої громади!

 

Опубликовано Оленой Левдер Пятница, 24 января 2020 г.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *